Edentika nowym Sponsorem Hetmana!

28/03/2024

Z radością informujemy, że zamojska przychodnia stomatologiczna Edentika dołącza do grona Sponsorów naszego Klubu! Cieszy nas przede wszystkim fakt, że zaufała nam nasza lokalna firma. Liczymy na długą i owocną współpracę.
 
Centrum Stomatologii Edentika mieści się w Zamościu przy ul. Wyszyńskiego 3/4p. To specjalistyczna placówka, w której realizowana jest kompleksowa oferta stomatologiczna – od profilaktyki, przez stomatologię zachowawczą z endodoncją, aż po chirurgię, implantologię, protetykę i ortodoncję. Świadczenia w ramach NFZ obejmują stomatologię dziecięcą, zabiegi w znieczuleniu ogólnym dla osób niepełnosprawnych oraz chirurgię stomatologiczną. Edentika – Stomatologia w Zamościu to miejsce, które kompleksowo zapewni Ci zdrowy i ładny uśmiech.
 
Skąd pomysł na wsparcie Hetmana Zamość?
– Zdecydowaliśmy się wesprzeć zamojski klub, aby pomóc odbudować dawną świetność piłki nożnej w naszym regionie – mówi Kajetan Kietliński, prezes zarządu Edentika Sp. z o.o.
I dodaje:
– Gorąco wierzymy, że inwestycja w sportową pasję i ambicje dzieci i młodzieży będzie wartością dla Zamojszczyzny oraz że zespół przysporzy nam wszystkim wielu wspaniałych emocji.
 
Dziękujemy za zaufanie!

NASTĘPNY MECZ

Tabela