Tabela

Terminarz

SEZON 2023/2024

Kolejka 1.   12 – 13 sierpnia
Omega Stary Zamość 2 – 2 Hetman Zamość
Potok Sitno 1 – 1 Grom Różaniec
Metalowiec Goraj 2 – 3 Korona Łaszczów
Tanew Majdan Stary 4 – 0 Unia Hrubieszów
Olimpiakos Tarnogród 2 – 1 Olimpia Miączyn
Victoria Łukowa 2 – 2 Błękitni Obsza
Huczwa Tyszowce 1 – 1 Graf Chodywańce
Pogoń 96 Łaszczówka 4 – 0 Sparta Łabunie
 Kolejka 2.   15 sierpnia
Hetman Zamość 10 – 0 Graf Chodywańce
Błękitni Obsza 0 – 3 Huczwa Tyszowce
Olimpia Miączyn 0 – 2 Victoria Łukowa
Unia Hrubieszów 0 – 3 (wo) Olimpiakos Tarnogród
Korona Łaszczów 2 – 2 Tanew Majdan Stary
Pogoń 96 Łaszczówka 5 – 1 Metalowiec Goraj
Grom Różaniec 3 – 0 Sparta Łabunie
Omega Stary Zamość 4 – 1 Potok Sitno
 Kolejka 3.   19 – 20 sierpnia
Potok Sitno 0 – 11 Hetman Zamość
Metalowiec Goraj 1 – 2 Grom Różaniec
Tanew Majdan Stary 2 – 6 Pogoń 96 Łaszczówka
Olimpiakos Tarnogród 1 – 1 Korona Łaszczów
Victoria Łukowa 0 – 0 Unia Hrubieszów
Huczwa Tyszowce 4 – 1 Olimpia Miączyn
Graf Chodywańce 4 – 1 Błękitni Obsza
Omega Stary Zamość 2 – 1 Sparta Łabunie
 Kolejka 4.   26 – 27 sierpnia
Hetman Zamość 7 – 0 Błękitni Obsza
Olimpia Miączyn 0 – 3 Graf Chodywańce
Unia Hrubieszów 1 – 4 Huczwa Tyszowce
Korona Łaszczów 3 – 5 Victoria Łukowa
Pogoń 96 Łaszczówka 2 – 0 Olimpiakos Tarnogród
Grom Różaniec 2 – 0 Tanew Majdan Stary
Omega Stary Zamość 4 – 2 Metalowiec Goraj
Potok Sitno 1 – 0 Sparta Łabunie
 Kolejka 5.   2 – 3 września
Metalowiec Goraj 1 – 0   Potok Sitno
Tanew Majdan Stary 0 – 5   Omega Stary Zamość
Olimpiakos Tarnogród 0 – 1   Grom Różaniec
Victoria Łukowa 3 – 1   Pogoń 96 Łaszczówka
Huczwa Tyszowce 2 – 1   Korona Łaszczów
Graf Chodywańce 3 – 0   Unia Hrubieszów
Błękitni Obsza 4 – 0   Olimpia Miączyn
Hetman Zamość 6 – 1   Sparta Łabunie
 Kolejka 6.   9 – 10 września
Hetman Zamość 6 – 1   Olimpia Miączyn
Unia Hrubieszów 1 – 1   Błękitni Obsza
Korona Łaszczów 1 – 0   Graf Chodywańce
Pogoń 96 Łaszczówka 0 – 1   Huczwa Tyszowce
Grom Różaniec 1 – 1   Victoria Łukowa
Omega Stary Zamość 3 – 2   Olimpiakos Tarnogród
Potok Sitno 4 – 2   Tanew Majdan Stary
Metalowiec Goraj 3 – 2   Sparta Łabunie
 Kolejka 7.   16 – 17 września
Metalowiec Goraj 1 – 8   Hetman Zamość
Tanew Majdan Stary 5 – 0   Sparta Łabunie
Olimpiakos Tarnogród 2 – 0   Potok Sitno
Victoria Łukowa 2 – 0   Omega Stary Zamość
Grom Różaniec 2 – 3   Huczwa Tyszowce
Graf Chodywańce 2 – 0   Pogoń 96 Łaszczówka
Błękitni Obsza 4 – 1   Korona Łaszczów
Olimpia Miączyn 5 – 1   Unia Hrubieszów
 Kolejka 8.   23 – 24 września
Hetman Zamość 9 – 0   Unia Hrubieszów
Korona Łaszczów 0 – 4   Olimpia Miączyn
Pogoń 96 Łaszczówka 5 – 1   Błękitni Obsza
Grom Różaniec 1 – 1   Graf Chodywańce
Omega Stary Zamość 4 – 0   Huczwa Tyszowce
Potok Sitno 2 – 3   Victoria Łukowa
Metalowiec Goraj 1 – 1   Tanew Majdan Stary
Olimpiakos Tarnogród 5 – 0   Sparta Łabunie
 Kolejka 9.   30 września – 1 października
Tanew Majdan Stary 2 – 3   Hetman Zamość
Olimpiakos Tarnogród 2 – 1   Metalowiec Goraj
Victoria Łukowa 3 – 1   Sparta Łabunie
Huczwa Tyszowce 7 – 2   Potok Sitno
Graf Chodywańce 1 – 1   Omega Stary Zamość
Błękitni Obsza 0 – 2   Grom Różaniec
Olimpia Miączyn 1 – 2   Pogoń 96 Łaszczówka
Unia Hrubieszów 0 – 1   Korona Łaszczów
 Kolejka 10.   7 – 8 października
Hetman Zamość 3 – 0   Korona Łaszczów
Pogoń 96 Łaszczówka 7 – 1   Unia Hrubieszów
Grom Różaniec 3 – 1   Olimpia Miączyn
Omega Stary Zamość 4 – 0   Błękitni Obsza
Potok Sitno 1 – 1   Graf Chodywańce
Metalowiec Goraj 1 – 2   Victoria Łukowa
Tanew Majdan Stary 4 – 1   Olimpiakos Tarnogród
Huczwa Tyszowce 6 – 0   Sparta Łabunie
 Kolejka 11.    14 – 15 października
Olimpiakos Tarnogród 0 – 1   Hetman Zamość
Victoria Łukowa 0 – 0   Tanew Majdan Stary
Huczwa Tyszowce 12 – 0   Metalowiec Goraj
Graf Chodywańce 4 – 1   Sparta Łabunie
Błękitni Obsza 4 – 0   Potok Sitno
Olimpia Miączyn 4 – 1   Omega Stary Zamość
Unia Hrubieszów 0 – 1   Grom Różaniec
Korona Łaszczów 1 – 1   Pogoń 96 Łaszczówka
 Kolejka 12.    21 – 22 października
Hetman Zamość 1 – 2   Pogoń 96 Łaszczówka
Grom Różaniec 1 – 1   Korona Łaszczów
Omega Stary Zamość 2 – 3   Unia Hrubieszów
Potok Sitno 1 – 0   Olimpia Miączyn
Metalowiec Goraj 0 – 3   Graf Chodywańce
Tanew Majdan Stary 2 – 5   Huczwa Tyszowce
Olimpiakos Tarnogród 0 – 0   Victoria Łukowa
Błękitni Obsza 3 – 1   Sparta Łabunie
 Kolejka 13.    28 – 29 października
Victoria Łukowa 0 – 3   Hetman Zamość
Huczwa Tyszowce 4 – 0   Olimpiakos Tarnogród
Graf Chodywańce 0 – 2   Tanew Majdan Stary
Błękitni Obsza 3 – 1   Metalowiec Goraj
Olimpia Miączyn 5 – 1   Sparta Łabunie
Unia Hrubieszów 3 – 1   Potok Sitno
Korona Łaszczów 2 – 2   Omega Stary Zamość
Pogoń 96 Łaszczówka 2 – 1   Grom Różaniec
 Kolejka 14.   4 – 5 listopada
Hetman Zamość 2 – 1   Grom Różaniec
Omega Stary Zamość 4 – 4   Pogoń 96 Łaszczówka
Potok Sitno 3 – 1   Korona Łaszczów
Metalowiec Goraj 4 – 6   Olimpia Miączyn
Tanew Majdan Stary 1 – 1   Błękitni Obsza
Olimpiakos Tarnogród 2 – 1   Graf Chodywańce
Victoria Łukowa 0 – 0   Huczwa Tyszowce
Unia Hrubieszów 0 – 2   Sparta Łabunie
 Kolejka 15.   11 – 12 listopada
Huczwa Tyszowce 0 – 3   Hetman Zamość
Graf Chodywańce 1 – 0   Victoria Łukowa
Błękitni Obsza  2 – 0   Olimpiakos Tarnogród
Olimpia Miączyn 0 – 2   Tanew Majdan Stary
Unia Hrubieszów 4 – 3   Metalowiec Goraj
Korona Łaszczów 3 – 1   Sparta Łabunie
Pogoń 96 Łaszczówka 3 – 1   Potok Sitno
Grom Różaniec 6 – 0   Omega Stary Zamość
 Kolejka 16.    16 – 17 marca 2024
Sparta Łabunie 0 – 0   Pogoń 96 Łaszczówka
Hetman Zamość 8 – 1   Omega Stary Zamość
Grom Różaniec 5 – 0   Potok Sitno
Korona Łaszczów 2 – 3   Metalowiec Goraj
Unia Hrubieszów 0 – 1   Tanew Majdan Stary
Olimpia Miączyn 1 – 1   Olimpiakos Tarnogród
Błękitni Obsza 1 – 3   Victoria Łukowa
Graf Chodywańce 1 – 0   Huczwa Tyszowce
 Kolejka 17.    23 – 24 marca 2024
Graf Chodywańce 0 – 4   Hetman Zamość
Huczwa Tyszowce 2 – 2   Błękitni Obsza
Victoria Łukowa 1 – 1   Olimpia Miączyn
Olimpiakos Tarnogród 4 – 1   Unia Hrubieszów
Tanew Majdan Stary 3 – 0   Korona Łaszczów
Metalowiec Goraj 1 – 1   Pogoń 96 Łaszczówka
Sparta Łabunie 0 – 7   Grom Różaniec
Potok Sitno 4 – 1   Omega Stary Zamość
 Kolejka 18.    27 – 30 marca 2024
Sparta Łabunie 1 – 3   Omega Stary Zamość
Hetman Zamość 6 – 0   Potok Sitno
Grom Różaniec 4 – 0   Metalowiec Goraj
Pogoń 96 Łaszczówka 0 – 0   Tanew Majdan Stary
Korona Łaszczów 3 – 0   Olimpiakos Tarnogród
Unia Hrubieszów 2 – 5   Victoria Łukowa
Olimpia Miączyn 1 – 4   Huczwa Tyszowce
Błękitni Obsza 0 – 1   Graf Chodywańce
 Kolejka 19.     6 – 7 kwietnia 2024
Błękitni Obsza 2 – 2   Hetman Zamość
Graf Chodywańce 3 – 1   Olimpia Miączyn
Huczwa Tyszowce 1 – 1   Unia Hrubieszów
Victoria Łukowa 3 – 1   Korona Łaszczów
Olimpiakos Tarnogród 0 – 3   Pogoń 96 Łaszczówka
Tanew Majdan Stary 3 – 4   Grom Różaniec
Metalowiec Goraj 3 – 0   Omega Stary Zamość
Sparta Łabunie 1 – 3   Potok Sitno
 Kolejka 20.     13 – 14 kwietnia 2024 
Sparta Łabunie 1 – 8   Hetman Zamość
Potok Sitno 5 – 0   Metalowiec Goraj
Omega Stary Zamość 1 – 5   Tanew Majdan Stary
Grom Różaniec 4 – 1   Olimpiakos Tarnogród
Pogoń 96 Łaszczówka 1 – 0   Victoria Łukowa
Korona Łaszczów 0 – 3   Huczwa Tyszowce
Unia Hrubieszów 0 – 3   Graf Chodywańce
Olimpia Miączyn 1 – 2   Błękitni Obsza
 Kolejka 21.    20 – 21 kwietnia 2024
Sparta Łabunie 5 – 2   Metalowiec Goraj
Olimpia Miączyn 0 – 2   Hetman Zamość
Błękitni Obsza 0 – 0   Unia Hrubieszów
Graf Chodywańce 0 – 0   Korona Łaszczów
Huczwa Tyszowce 2 – 1   Pogoń 96 Łaszczówka
Victoria Łukowa 1 – 2   Grom Różaniec
Olimpiakos Tarnogród 3 – 2   Omega Stary Zamość
Tanew Majdan Stary 1 – 4   Potok Sitno
 Kolejka 22.    27 – 28 kwietnia 2024
Hetman Zamość 3 – 0   Metalowiec Goraj
Sparta Łabunie 2 – 4   Tanew Majdan Stary
Potok Sitno 1 – 1   Olimpiakos Tarnogród
Omega Stary Zamość 1 – 3   Victoria Łukowa
Grom Różaniec 0 – 1   Huczwa Tyszowce
Pogoń 96 Łaszczówka 1 – 1   Graf Chodywańce
Korona Łaszczów 1 – 1   Błękitni Obsza
Unia Hrubieszów 1 – 8   Olimpia Miączyn
 Kolejka 23.     1 maja 2024
Sparta Łabunie 4 – 3   Olimpiakos Tarnogród
Unia Hrubieszów 0 – 2   Hetman Zamość
Olimpia Miączyn 1 – 1   Korona Łaszczów
Błękitni Obsza 2 – 4   Pogoń 96 Łaszczówka
Graf Chodywańce 2 – 0   Grom Różaniec
Huczwa Tyszowce 4 – 1   Omega Stary Zamość
Victoria Łukowa 2 – 0   Potok Sitno
Tanew Majdan Stary 5 – 2   Metalowiec Goraj
 Kolejka 24.      4 – 5 maja 2024
Hetman Zamość 6 – 0   Tanew Majdan Stary
Metalowiec Goraj 1 – 0   Olimpiakos Tarnogród
Sparta Łabunie 0 – 2   Victoria Łukowa
Potok Sitno 0 – 11   Huczwa Tyszowce
Omega Stary Zamość 2 – 0   Graf Chodywańce
Grom Różaniec 1 – 2   Błękitni Obsza
Pogoń 96 Łaszczówka 3 – 0   Olimpia Miączyn
Korona Łaszczów 2 – 0   Unia Hrubieszów
 Kolejka 25.     11 – 12 maja 2024
Sparta Łabunie 0 – 5   Huczwa Tyszowce
Korona Łaszczów 0 – 4   Hetman Zamość
Unia Hrubieszów 0 – 5   Pogoń 96 Łaszczówka
Olimpia Miączyn 2 – 3   Grom Różaniec
Błękitni Obsza 0 – 3   Omega Stary Zamość
Graf Chodywańce 2 – 3   Potok Sitno
Victoria Łukowa 5 – 0   Metalowiec Goraj
Olimpiakos Tarnogród 1 – 3   Tanew Majdan Stary
 Kolejka 26.    18 – 19 maja 2024
Hetman Zamość Olimpiakos Tarnogród (18 maja 2024, 15:00)
Tanew Majdan Stary Victoria Łukowa  
Metalowiec Goraj Huczwa Tyszowce  
Sparta Łabunie Graf Chodywańce  
Potok Sitno Błękitni Obsza  
Omega Stary Zamość Olimpia Miączyn  
Grom Różaniec Unia Hrubieszów  
Pogoń 96 Łaszczówka Korona Łaszczów  
 Kolejka 27.     25 – 26 maja 2024
Sparta Łabunie Błękitni Obsza  
Pogoń 96 Łaszczówka Hetman Zamość (25 maja 2024, 17:00)
Korona Łaszczów Grom Różaniec  
Unia Hrubieszów Omega Stary Zamość  
Olimpia Miączyn Potok Sitno  
Graf Chodywańce Metalowiec Goraj  
Huczwa Tyszowce Tanew Majdan Stary  
Victoria Łukowa Olimpiakos Tarnogród  
 Kolejka 28.    1 – 2 czerwca 2024
Hetman Zamość Victoria Łukowa (1 czerwca 2024, 17:00)
Olimpiakos Tarnogród Huczwa Tyszowce  
Tanew Majdan Stary Graf Chodywańce  
Metalowiec Goraj Błękitni Obsza  
Sparta Łabunie Olimpia Miączyn  
Potok Sitno Unia Hrubieszów  
Omega Stary Zamość Korona Łaszczów  
Grom Różaniec Pogoń 96 Łaszczówka  
 Kolejka 29.    8 – 9 czerwca 2024
Sparta Łabunie Unia Hrubieszów  
Grom Różaniec Hetman Zamość  
Pogoń 96 Łaszczówka Omega Stary Zamość  
Korona Łaszczów Potok Sitno  
Olimpia Miączyn Metalowiec Goraj  
Błękitni Obsza Tanew Majdan Stary  
Graf Chodywańce Olimpiakos Tarnogród  
Huczwa Tyszowce Victoria Łukowa  
 Kolejka 30.    15 czerwca 2024
Hetman Zamość Huczwa Tyszowce  
Victoria Łukowa Graf Chodywańce  
Olimpiakos Tarnogród Błękitni Obsza  
Tanew Majdan Stary Olimpia Miączyn  
Metalowiec Goraj Unia Hrubieszów  
Sparta Łabunie Korona Łaszczów  
Potok Sitno Pogoń 96 Łaszczówka  
Omega Stary Zamość Grom Różaniec