Hetman Zamość Biznes Klub to znakomity pomysł na promocję każdej firmy. Nie od dzisiaj wiadomo, że sport i marketing idą ze sobą pod rękę. Nic zatem dziwnego, że władze Hetmana Zamość postanowiły wykorzystać ten element w swojej strategii zarządzania klubem.
– Mamy konkretne pomysły, które systematycznie wcielamy w życie. Mamy propozycje współpracy dla większych i mniejszych firm. Mamy wreszcie różnorodne pakiety sponsorskie i odpowiednich ludzi, którzy potrafią nimi zarządzać. Wszystko to powinno przełożyć się na rachunek biznesowy, w którym zyski będą przewyższać nakłady – wyjaśnia zasady działania Hetman Zamość Biznes Klub Wiceprezes Hetmana Tomasz Sak.
–  Mogę zdradzić, że odkąd zaczęliśmy realizować to przedsięwzięcie, wsparcia nie odmówiła nam żadna z firm, do której zwróciliśmy się z propozycją współpracy. Ważne przy tym jest to, że kibice Hetmana to bardzo duża grupa docelowa, która utożsamia się ze swoim klubem. A skoro się utożsamia, to również w rozmaity sposób go wspiera. Dzięki temu w nasz projekt zaangażowały się podmioty z bardzo różnych środowisk i dziedzin.
Efekty działań Zarządu Fundacji można śledzić na profilu facebookowym Hetman Zamość Biznes Klub. Jak widać, z każdym dniem firm oraz instytucji przybywających klub.
Jakie są korzyści dla przystępujących do tzw. Klubu 100?
– Przede wszystkim pozwalamy wykorzystywać herb klubu oraz wizerunek zawodników w celach marketingowych. Promujemy również firmy w czasie meczów oraz w klubowych mediach. Myślę, że przy miesięcznej cenie pakietu 100 złotych netto jest to oferta naprawdę korzysta – podkreśla Prezes Hetmana Adam Adamczuk.
Sport z marketingiem od zawsze szły w parze i tak pozostanie. Wszystko wskazuje na to, że za kilka miesięcy Hetman będzie grał w trzeciej lidze (gr. IV) obejmującej swoim zasięgiem województwo lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie i małopolskie. Z pewnością wzrośnie zainteresowanie medialne klubem z Zamościa, a przy tym pojawią się nowe obszary do promocji. Warto więc, aby do naszego projektu przystępowały kolejne firmy i instytucje – zarówno te, które działają na rynku lokalnym, jak też te, które chcą ze swoimi produktami zaistnieć na większym rynku. Hetman Zamość w obu przypadkach jest korzystną opcją. Dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy!