Piłkarskie Przedszkole Hetmana Zamość wzbogaciło się o nowy sprzęt sportowy. Na poniedziałkowym treningu pojawił się Roman Trześniowski – członek zarządu Veolia Wschód Sp. z o.o., który przekazał na rzecz naszego klubu m.in. piłki, bramki, tyczki i pachołki mające służyć najmłodszym adeptom Hetmana Zamość do treningów.

– Dziękujemy bardzo firmie Veolia Wschód Sp. z o.o. za wsparcie. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie się rozwijała i oba podmioty będą czerpać z tego wymierne korzyści – przyznał Prezes Hetmana Adam Adamczuk.

Przypomnijmy, że zajęcia w Piłkarskim Przedszkolu Hetmana Zamość prowadzą trenerzy Anna Fik i Rafał Turczyn, a biorą w nich udział dzieciaki urodzone w 2013 roku i młodsze.

– W okresie wakacyjnym trenujemy raz w tygodniu – w poniedziałki o 17.00 na sztucznym boisku OSiR. W przyszłości planujemy natomiast dwa treningi w tygodniu. W zajęciach bierze udział kilkanaście dzieci i z każdym tygodniem pojawiają się kolejni młodzi zawodnicy, co bardzo nas cieszy – mówi popularny Boniek. – Serdecznie zapraszamy kolejnych kandydatów.

Wszelkie informacje na temat zapisów do Piłkarskiego Przedszkola Hetmana Zamość otrzymać można, kontaktując się z Rafałem Turczynem – nr telefonu 796 316 865.