Porażką 0:2 zakończyło się rewanżowe spotkanie Hetmana z Gromem Różaniec. Goście wyszli na prowadzenie już w 2. minucie spotkania. Długie podanie Kamila Przybysławskiego i błąd zamojskiej defensywy wykorzystał Jakub Stefan, który pewnym strzałem nie dał szans Jakubowi Wyłupkowi. Piłkarze Hetmana próbowali odpowiedzieć, jednak w ich akcjach brakowało dokładności. Największe zagrożenie stwarzali po stałych fragmentach gry lub strzałach z dystansu, jak choćby w 19. minucie, gdy strzału z 20 metra próbował Piotr Dajos.

W drugiej połowie obraz spotkania nie uległ już zmianie, choć należy przyznać, że więcej z gry mieli goście z Różańca. Swoją przewagę udokumentowali w 79. minucie, kiedy to z rzutu karnego wynik meczu ustalił Arkadiusz Kwiatkowski.

Kolejne spotkanie Hetman rozegra na wyjeździe, kiedy to 30 października zmierzy się z Gryfem Gmina Zamość.

Hetman Zamość – Grom Różaniec 0:2 (0:1)

Bramki: Stefan (2′), Kwiatkowski (79′)

Hetman: Wyłupek – Bator (46′ Łapiński), Gierowski, Dajos, Łaska, Szura (34′ Kozioł),  Miedźwiedź, Nowak (60′ Maziarka), Kaznokha, Drobik (65′ Sienkiewicz), Gałka.

Żółte kartki: Woch – Kula, Wróbel, Markowicz