Piłkarze Igrosu mecz z Hetmanem określali mianem tego z gatunku „za 6 punktów”. Słowa te mocniej wzięli sobie do serca zamościanie, bo już w 1. minucie to Hetman pierwszy stworzył okazję bramkową – niestety Patryk Miedźwiedź uderzył ponad bramką. Po tej sytuacji na boisku działo się niewiele, a gra toczyła się głównie w środkowej strefie. W 37. minucie Michał Kołodziejski wykorzystał błąd w szeregach defensywnych Hetmana i strzałem w długi róg pokonał Jakuba Wyłupka. W ten sposób pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem gospodarzy.

Drugą odsłonę zdecydowanie lepiej rozpoczął Hetman. W 58. minucie piłkę w narożniku pola karnego wywalczył Przemysław Gałka i lobem zaskoczył bramkarza Igrosu. Po zdobyciu wyrównującej bramki zamościanie chcieli pójść za ciosem i chwilę później w dogodnej sytuacji strzał głową oddał Mateusz Wójcik, jednak piłka poszybowała wysoko nad bramką. W 68. minucie podopieczni Jacka Paszkiewcza wyszli na prowadzenie. Michał Kołodziejski ograł dwóch defensorów Hetmana i mocnym uderzeniem pod poprzeczkę umieścił piłkę bramce. W 87. minucie Mateusz Przytuła wykorzystał prostopadłe podanie i podwyższył wynik na 3:1 dla beniaminka z Karsnobrodu. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił  Jakub Wawrzusiszyn.

Kolejne spotkanie o ligowe punkty Hetman rozegra na własnym boisku z Bratem Cukrownik Siennica Nadolna.

Igros Krasnobród – Hetman Zamość  4:1 (1:0)

Bramki: Kołodziejski (37′, 68′), Przytuła (87′), Wawrzusiszyn (90′) – Gałka (58′).

Hetman: Wyłupek – Gierowski, Bator, Łaska, Łapiński, Dajos, Miedźwiedź, Maziarka, Wójcik (79′ Nowak), Sienkiewicz, Gałka (88′ Janicki).

Igros: Gontarz – Malec, Dziura (60′ Żerucha), Baran, Kołodziejski, (82′ Mekal) Przytuła (88′ Ząbek), Margol (70′ Albingier), Surinovich, Karólak, Maslov, Jędruszczak (65′ Wawrzusiszyn).

Żółte kartki: Dajos, Miedzwiedź – Ząbek, Przytuła.

Sędziował: Wójcik (Chełm).

Igros Krasnobród – Hetman Zamosć 4:1 (26.09.2021)