Szkolenie adeptów piłki nożnej w wieku od 3 do 7 lat w ramach „Piłkarskiego Przedszkola Legia Soccer Schools” rozpocznie się z początkiem roku szkolnego 2016/2017. We wrześniu oraz od kwietnia do czerwca treningi prowadzone będą na wolnym powietrzu, na obiektach zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a od października do marca – w hali. Zajęcia prowadzić będą wykwalifikowani trenerzy. – Liczba zatrudnionych trenerów będzie zależna od liczby zgłoszonych przedszkolaków. Chcielibyśmy utworzyć 15-osobowe grupy chłopców i dziewczynek. W czerwcu wystartowaliśmy z kampanią marketingową, promującą przedsięwzięcie – informuje Krzysztof Krupa, koordynator szkolenia z ramienia KS Hetman.

Zapisy zostały już rozpoczęte. Rodzice swoje pociechy mogą zgłosić poprzez stronę internetową www.zamosc.legiasoccerschools.pl. Tam też uzyskają więcej informacji na temat projektu Fundacja Legia Soccer Schools. Podczas rejestracji utworzony zostanie profil zawodnika. Rodzice będą się mogli logować na tym profilu, żeby uzyskiwać podstawowe informacje np. o terminie i miejscu zajęć szkoleniowych.

Szczegółowych informacji na temat zamojskiego ramach „Piłkarskiego Przedszkola Legia Soccer Schools” udziela koordynator Krzysztof Krupa (tel. 509 281 498).

Legia przedszkolaki