Ze względu na to, że mecze Hetmana Zamość na stadionie OSiR w Zamościu są imprezami masowymi, zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych konieczny jest system identyfikacji kibiców. Taką możliwość daje program „Hetman Cashback”.

W związku z tym od następnej rundy, a niewykluczone, że jeszcze w rundzie jesiennej, bilety na mecze Hetmana Zamość w Zamościu będą mogli nabywać wyłącznie dla siebie posiadacze kart „Hetman Cashback”. Karta będzie bowiem zawierała imię i nazwisko oraz numer PESEL kibica, wchodzącego na stadion. Bez tej karty nie będzie można kupić biletu, ani wejść na obiekt sportowy.

Do końca tego roku karty „Hetman Cashback” będą wydawane za darmo. Później będzie pobierana opłata, dlatego warto w stosownym czasie zaopatrzyć się w taką kartę. Wnioski o wydanie kart będzie można pobierać przed meczami Hetmana w Zamościu, w kasach biletowych na stadionie OSiR. Wkrótce formularz wniosku, w wersji elektronicznej, do pobrania, wydrukowania i wypełnienia, zostanie zamieszczony na stronie kshetman.zamosc.pl w zakładce „Hetman Cashback”.

Przypominamy, że spotkania związane z programem „Hetman Cashback” odbywają się co wtorek o godz. 19 w sali konferencyjnej OSiR w Zamościu. Wówczas można złożyć wniosek o wydanie karty, a także uzyskać informację na temat programu.

Przypominamy, że ideą programu „Hetman Cashback” są oszczędności przy zakupach oraz wspieranie piłkarskiej sekcji Hetmana Zamość. Osoby, które zarejestrują się do systemu, robiąc zakupy u partnerów handlowych tego programu, mogą otrzymać do 5% Cashback i Shopping Points. Oznacza to, że na konto bankowe posiadacza karty Hetman Cashback wróci do 5% kwoty zakupów. Dodatkowo 0,5% wartości zakupów zostanie przekazane na rzecz Hetmana Zamość.

MaSzt
piątek, 2 września 2016