W konkursie paragonowym uczestniczą już dwie firmy – supermarket „E. Leclerc” oraz hurtownia zoologiczno-weterynaryjna „Tofivet”, która realizuje dla właścicieli psów, kotów i innych zwierząt zamówienia wysyłkowe na terenie całego kraju. Podczas meczów Hetmana Zamość przed wejściem na trybunę główną stadionu OSiR w Zamościu umieszczona zostanie specjalna urna, do której kibice będą mogli wrzucać paragony za zakupy dokonane w sklepie „E. Leclerc” w Zamościu przy ul. Wyszyńskiego 13 oraz „Tofivet”. Obie firmy ufundują talony do realizacji w supermarkecie „E. Leclerc” i hurtowni zoologiczno-weterynaryjnej „Tofivet”, każda – po talonie na zakupy w kwocie 100 zł i po dwa talony na zakupy warte 50 zł.

Paragony wrzucane do urny muszą zawierać napisane na odwrocie imię i nazwisko osoby, która dokonała zakupów i chce wziąć udział w losowaniu nagród, oraz numer telefonu kontaktowego. Losowania przeprowadzane będą w przerwie każdego kolejnego meczu Hetmana w Zamościu.

Dodatkowo na działalność sekcji piłkarskiej naszego klubu „E. Leclerc” przekaże dwa procent, a „Tofivet” pięć procent kwoty zakupów, podliczonej ze wszystkich paragonów, wrzuconych do urn w ramach konkursu.

Ponadto sklep „E. Leclerc” funduje kosz pełen słodyczy i produktów spożywczych dla najlepszego piłkarza Hetmana w każdym meczu w Zamościu. Laureata wybierać będzie sztab szkoleniowy, a nagroda zostanie wręczona tuż po zakończeniu meczu. Pierwszy taki kosz po meczu ze Stalą Kraśnik otrzymał Szymon Solecki. Warto dodać, że „E. Leclerc” sponsoruje także dla naszych piłkarzy wodę mineralną „Wiodąca Marka”.

Więcej informacji o hurtowni zoologiczno-weterynaryjnej „Tofivet”, która właśnie dołączyła do konkursu paragonowego, znajdą Państwo na stronie www.tofivet.pl.

MaSzt
środa, 31 sierpnia 2016

Ważna informacja dla kibiców Hetmana Zamość, dokonujących zakupów w sklepie internetowym „Tofivet”:

Zapraszamy kibiców do zakupów w sklepie internetowym z artykułami zoologicznymi dla psów i kotów (www.tofivet.pl). 5% kwoty zakupów zostanie przekazane na działalność Hetmana Zamość.

W związku z powyższym prosimy kibiców zamieszkałych w Zamościu, aby podczas dokonywania zakupów wpisywały w uwagach do zamówienia hasło „HETMAN ZAMOŚĆ”. Jest to niezbędne, aby naliczyć 5-procentowy rabat dla naszego klubu.

tofivet_logo_CENTRUMZOOLOGICZNE_WWW