Mamy się czym pochwalić, ale to przede wszystkim Wasza zasługa, Drodzy Czytelnicy! I za to jesteśmy Wam wdzięczni, bo dajecie nam dowód na to, że nasza praca ma sens. Od 13 sierpnia do 12 września artykuły, opublikowane na oficjalnym serwisie internetowym Hetmana Zamość (kshetman.zamosc.pl), odsłonięte zostały 59 198 razy. Średnia dzienna odsłon wyniosła ponad 1900. W podanym okresie zanotowaliśmy 27 tys. sesji (wizyt na stronie). Mamy miesięcznie 10 tysięcy unikatowych użytkowników. Czytają nas kibice Hetmana nie tylko z Polski, ale także z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Rosji, Ukrainy, Włoch i kilku innych państw.

Staramy się stale udoskonalać nasz serwis od strony merytorycznej. Chcielibyśmy przekazywać Wam jak najszybciej coraz to lepsze treści i zdjęcia. W najbliższym czasie zamierzamy uaktywnić działy „Historia”, „Reportaże” i „Felietony”. Mamy jeszcze wiele pomysłów na podniesienie atrakcyjności serwisu. Uważnie wsłuchujemy się także w opinie Czytelników. Nie popadamy w samozachwyt, gdy słyszymy pochlebne recenzje. Z pokorą przyjmujemy wszelkie słowa merytorycznej krytyki. Staramy się wdrażać sugestie, jeśli oczywiście poparte są logicznymi przesłankami.

Pragniemy tworzyć jeszcze lepszy serwis, ale jest to czasochłonne i wiąże się z większymi kosztami. Dlatego zachęcamy wszystkich życzliwych naszemu portalowi i klubowi przedsiębiorców o wsparcie naszej inicjatywy medialnej poprzez wykupienie reklamy na stronie. Dzięki naszemu portalowi najskuteczniej dotrzecie do potencjalnych klientów z grona sympatyków piłki nożnej, a w szczególności kibiców Hetmana. Pozyskane ze sprzedaży reklamy środki pozwolą nam stale udoskonalać serwis. A to z pewnością przyniesie jeszcze wyższe statystyki poczytności strony i wzrost liczby odbiorców reklamy.

MaSzt
wtorek, 13 września 2016