Czytelnikom oficjalnego serwisu Hetmana Zamość brakowało na stronie konkursu w postaci typowania wyników meczów piłkarskich. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom. Dziś rozpoczynamy zabawę, którą zamierzamy kontynuować przed każdą następną kolejką ligową.

Konkurs polega na trafnym wytypowaniu jak największej liczby meczów z listy, którą zamieściliśmy poniżej. Zwycięzca otrzyma nagrodę, którą będzie mógł odebrać w przerwie następnego meczu Hetmana na stadionie OSiR w Zamościu. Jeśli taką samą, największą liczbę meczów poprawnie przewidzi więcej niż jedna osoba, to każda z nich zostanie nagrodzona.

Jak należy typować? Obok meczu trzeba wpisać 1 – jeśli przewidujemy zwycięstwo gospodarzy, X – jeśli spodziewamy się remisu lub 2 – jeśli stawiamy na wygraną gości. Swoje typy prosimy zamieszczać w komentarzach do zapowiedzi konkursu na fanpage Wydawnictwa „Izamarka” (facebook.com/izamarka) do soboty, 20 sierpnia, do godz. 10. Prognozy zamieszczone po tym terminie nie będą brane pod uwagę. Prosimy pamiętać, że jeden użytkownik Facebook’a może typować daną trzynastkę meczów tylko raz. Istotne jest też to, że w konkursie mogą wziąć udział tylko typy oddane z rzeczywistych, a nie fikcyjnych kont. Wydając zwycięzcy nagrodę, będziemy żądać potwierdzenia przez laureata swoich personaliów, które muszą być zgodne z podanymi na koncie „fejsbukowym”.

 

Typer „Szczęśliwa trzynastka” – notowanie 1

20, 21 sierpnia 2016 (sobota, niedziela)

1. Hetman Zamość – Stal Kraśnik
2. Lublinianka Lublin – Łada 1945 Biłgoraj
3. Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski
4. Victoria Żmudź – Unia Hrubieszów
5. Kryształ Werbkowice – Włodawianka Włodawa
6. Cosmos Józefów – Grom Różaniec
7. Korona Łaszczów – Orion Dereźnia
8. Olimpia Miączyn – Huczwa Tyszowce
9. Omega Stary Zamość – Victoria Łukowa Chmielek
10. Pogoń 96 Łaszczówka – Potok Sitno
11. Roztocze Szczebrzeszyn – Igros Krasnobród
12. Sokół Zwierzyniec – Olender Sól
13. Włókniarz Frampol – Sparta Wożuczyn

MaSzt
czwartek, 18 sierpnia 2016