Podczas meczu Hetmana Zamość z POM Iskra Piotrowice (w środę, 31 sierpnia o godz. 17), w wejściach na stadion zamojskich OSiR usytuowane będą specjalne urny, do których kibice będą mogli wrzucać paragony za zakupy dokonane w supermarkecie „E. Leclerc” (tylko ze sklepu w Zamościu, ul. Wyszyńskiego 13). W jakim celu? Otóż żeby wygrać nagrody i wesprzeć klub. To efekt współpracy, którą Fundacja Klub Sportowy Hetman Zamość nawiązała z zamojskim supermarketem „E. Leclerc”.

Na odwrocie paragonu należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

 

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z SUPERMARKETEM „E. LECLERC”

  • W przerwie każdego meczu w Zamościu odbędzie się losowanie trzech nagród – jednego talonu na zakupy w kwocie 100 zł i dwóch po 50 zł, do realizacji w sklepie „E. Leclerc” przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu.
  • Dwa procent kwoty, zliczonej ze wszystkich wrzuconych do urn paragonów, supermarket „E. Leclerc” przekaże na działalność naszego klubu.
  • Sklep „E. Leclerc” ufunduje kosz pełen słodyczy i produktów spożywczych dla najlepszego piłkarza Hetmana w każdym meczu w Zamościu. Laureata wybierać będzie sztab szkoleniowy, a nagroda zostanie wręczona tuż po zakończeniu meczu.
  • „E. Leclerc” będzie dla naszych piłkarzy sponsorem wody mineralnej „Wiodąca Marka”.

MaSzt
piątek, 19 sierpnia 2016

centrum handlowe logo

leclerc

WM