Kolejne spotkanie Klubu 100

06/09/2023

W ubiegły piątek, 1 września, w Restauracja Luneta w Zamościu odbyło się kolejne spotkanie Członków Klubu 100. Gościliśmy także dwie legendy Naszego Klubu – braci Andrzeja i Wojciecha Rycaków, którzy reprezentowali barwy Hetmana w ostatnich dwóch dekadach XX wieku.
 
Spotkanie tradycyjnie rozpoczęło się od prezentacji przedstawiającej bieżącą sytuację Klubu i Akademii. Omówione zostały postępy w realizacji naszych krótko- i długoterminowych celów oraz przedstawione zostało podsumowanie przygotowań drużyny do sezonu od strony sportowej. Nasi goście zostali również zapoznani ze szczegółami wykonania budżetu za ostatnie miesiące.
 
Po prezentacji przyszła pora na część nieoficjalną, której głównymi bohaterami stały się nasze klubowe legendy – Andrzej i Wojtek. Opowiadali o najciekawszych momentach swojej bogatej kariery, wspominali swoje występy w biało-zielono-czerwonych barwach, a na koniec obaj wzięli udział w specjalnie przygotowanym na tę okazję quizie.
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim zgromadzonym za przybycie, a Restauracji Luneta za gościnę i przygotowanie poczęstunku dla naszych gości. Wszystkich zaś już z tego miejsca zapraszamy na kolejne spotkanie, które planujemy zorganizować w listopadzie i jak zwykle zachęcamy do dołączenia do grona Członków Klubu 100!

NASTĘPNY MECZ

Tabela