Drugie spotkanie Członków Klubu 100

15/05/2023

W miniony czwartek, 11 maja, w Restauracji Renesans w Zamościu odbyło się kolejne spotkanie Członków Klubu 100. Na spotkaniu byli również obecni przedstawiciele naszych Sponsorów i Partnerów. Gościliśmy także dwie ważne postacie Hetmana – Roberta Kulika i Jana Ciosa.
 
Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji dotyczącej bieżącej sytuacji Klubu i Akademii. Tym razem podzieliliśmy się ze zgromadzonymi szczegółami dotyczącymi wykonania budżetu, omówiliśmy zaawansowanie krótko- i długoterminowych celów Klubu, wyzwania z którymi musimy się mierzyć oraz przybliżyliśmy sytuację naszych drużyn młodzieżowych.
 
Po prezentacji nastąpiło wręczenie pamiątkowych, dedykowanych koszulek Hetmana dla Członków Klubu 100, którzy wzięli udział w naszej akcji.
 
Nasze spotkanie uświetniła obecność dwóch byłych piłkarzy Hetmana, którzy przez lata cieszyli zamojskich kibiców swoimi występami przy KJ8 na zapleczu ekstraklasy. Robert Kulik jako wychowanek Piaskovi Piaski występował w naszej drużynie od 1989 roku i wywalczył wraz z kolegami awans do drugiej ligi. Jan Cios, wychowanek Tanwi Majdan Stary, choć z przerwami, barwy Hetmana reprezentował przez 5 lat. Nie zabrakło anegdot, żartów, a obaj panowie z przyjemnością wspominali lata spędzone w Zamościu.
 
Po części oficjalnej przyszła pora na emocje piłkarskie na żywo, gdy wspólnie obejrzeliśmy półfinał Ligi Europy, w którym Juventus Wojtka Szczęsnego i Arka Milika podejmował Seville FC.
 
Drugie spotkanie Członków Klubu 100 po raz kolejny pokazało, że warto organizować tego typu wydarzenia. Nasi sympatycy mieli nie tylko okazję do bliższego poznania byłych, zasłużonych piłkarzy, ale mieli również możliwość zapoznania się bieżącą sytuacja Klubu, który wspierają. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za przybycie, a Restauracji Renesans, Pizzerii Il tempo oraz Restauracji Verona za obsługę i catering na naszym spotkaniu.

NASTĘPNY MECZ

Tabela