PGE Polska Grupa Energetyczna Sponsorem Głównym Akademii Hetmana

25/04/2023

Z radością informujemy, że marka mody męskiej Recman powiększa grono Sponsorów naszego Klubu. Jest to kolejna znana firma, która nam zaufała, z optymizmem spoglądając na tworzący się projekt Akademii i odbudowy seniorskiej piłki w Zamościu.
 
Recman to polska marka, oferująca ponadczasową odzież, obuwie i akcesoria dla mężczyzn. Flagowym wyrobem Recman są garnitury oraz marynarki projektowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Asortyment zawiera również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Życzymy udanego odkrywania Męskiego Kodu Ubioru w salonach firmowych Recman – najbliższe znajdują się w Zamościu w CH Revia Park oraz w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Lwowskiej 14.
– Recman jest również aktywnym mecenasem sportu. Od lat współuczestniczy w organizacji lub obejmuje patronat nad znaczącymi przedsięwzięciami na szczeblu lokalnym i krajowym. Recman wspiera sport, bo uważamy, że to jest bardzo ważne. Sam bardzo się cieszę z tej współpracy, bo jestem mieszkańcem Zamościa. Hetman jest aktualnie bardzo dobrym projektem sportowym i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej – powiedział Artur Kozłowski, przedstawiciel firmy Recman.

NASTĘPNY MECZ

Tabela