PGE Polska Grupa Energetyczna Sponsorem Głównym Akademii Hetmana

25/04/2023

Projekt Akademii Hetmana Zamość nabiera mocy! Z radością informujemy, że Sponsorem Głównym naszej Akademii została PGE Polska Grupa Energetyczna. Tym samym fundament rozwoju Hetmana jakim jest projekt Akademii zyskał wsparcie jednego z największych przedsiębiorstw w Polsce. Pozwala nam to z jeszcze większym optymizmem patrzeć w przyszłość zamojskiej piłki. Dziękujemy za zaufanie!
 
PGE Polska Grupa Energetyczna jest największym przedsiębiorstwem elektroenergetycznym w Polsce, dostawcą energii elektrycznej oraz ciepła do blisko 6 mln klientów oraz liderem zmian w polskiej energetyce. W nowej strategii, Grupa PGE przedstawiła plan transformacji i drogę do dekarbonizacji wytwarzania oraz ogłosiła cel neutralności klimatycznej do 2050 r. Plan inwestycyjny Grupy PGE obejmuje m.in. budowę największych w kraju elektrowni wiatrowych na Bałtyku.
 
PGE Polska Grupa Energetyczna w ramach prowadzenia odpowiedzialnego biznesu i budowania relacji z otoczeniem, sponsoruje drużyny oraz związki sportowe z różnych dyscyplin sportowych, wspiera sport dzieci i młodzieży, jak również obejmuje mecenatem największe instytucje kultury.
 
Działalność sponsoringowa w obszarze sportu i kultury jest dowodem świadomego podejścia Grupy PGE do kwestii budowania swojego wizerunku. Grupa podkreśla, że wsparcie sportu dzieci i młodzieży zajmuje w jej strategii istotne miejsce i wpisuje się w odpowiedzialne podejście do prowadzenia biznesu i zwiększania świadomości marki w społeczeństwie. Bardzo cieszymy się, że jako Akademia Hetmana Zamość dołączamy do grona projektów sportowych wspieranych przez PGE Polską Grupę Energetyczną.

NASTĘPNY MECZ

Tabela