Ideą programu Hetman Cashback są oszczędności przy zakupach oraz wspieranie piłkarskiej sekcji Hetmana Zamość. Osoby, które zarejestrują się do systemu, robiąc zakupy u partnerów handlowych tego programu, mogą otrzymać do 5% Cashback i Shopping Points. Oznacza to, że na konto bankowe posiadacza karty Hetman Cashback wróci do 5% kwoty zakupów. Dodatkowo 0,5% wartości zakupów zostanie przekazane na rzecz Hetmana Zamość.

Podczas wtorkowych spotkań będzie okazja zarejestrować się do systemu i otrzymać kartę Hetman Cashback, a także uzyskać informacje na temat programu.

Już podczas najbliższego wtorkowego spotkania ogłoszony zostanie konkurs dla uczestników programu Hetman Cashback. Szczegółów konkursu nie możemy zdradzić. Żeby je poznać, trzeba przyjść we wtorek, 30 sierpnia o godz. 19 do sali konferencyjnej zamojskiego OSiR. Naprawdę warto przyjść, a także zaprosić na to spotkanie znajomych, kolegów, przyjaciół i członków rodziny. Uczestnicząc w programie Hetman Casback, pomagasz nam budować markę Hetman Zamość i przyczyniasz się do rozwoju sportowego tego klubu, a przy okazji otrzymujesz korzyści handlowe.