Pracowity weekend Akademii Hetmana

20/02/2023

Pracowity weekend mają za sobą grupy młodzieżowe naszej Akademii, które rozegrały szereg sparingów, gierek treningowych, a także wzięły udział w turnieju w Łęcznej.

Trampkarze starsi (rocznik 2008), prowadzeni przez trenera Tomasza Pociennika pokonali Niedźwiadka Chełm 3:0. Hetman zagrał w składzie: Murzacz, Szczepanek, Denkiewicz, Zwolak, Borowiński, Znaniecki, Sobolewski, Różycki, Konik, Zygmunt, Khavrona, Michalski, Kycko, Kuchta, Leśniowski, Ogniewij, Kołdej,
zaś na listę strzelców wpisali się: Szczepanek, Różycki, Kołdej.

Orliki (rocznik 2012), prowadzeni przez trenera Wojciecha Cisło, rywalizowali z Football Academy Zamość. Mimo niezbyt sprzyjających warunków pogodowych nasi chłopcy dali z siebie wszystko, stwarzając sporo sytuacji bramkowych i wiele z nich wykorzystując.

Drużyna Żaków wzięła zaś udział w turnieju w Łęcznej, o którym opowiada trener Jacek Pysiewicz:
– Turniej był bardzo mocno obsadzony, na boisku widzieliśmy dużą intensywność gry – chłopcy grali po dwa mecze z tą samą drużyną pod rząd, w sumie 90 minut gry bez przerw. Walka toczyła się o każdy centymetr boiska, zawodnicy dali z siebie wszystko, była radość, łzy i frustracja po niewykorzystanych sytuacjach.