Wygrana z Orłem w kolejnym

28/02/2023

Firma GoldSun została kolejnym Sponsorem Hetmana. Bardzo cieszymy się, że kolejna zamojska firma zaufała nam i uwierzyła w projekt odbudowy Hetmana!
 
GoldSun zajmuje się sprzedażą i montażem pomp ciepła, fotowoltaiki, magazynów energii, klimatyzacji oraz rekuperacji, a także ładowarek samochodowych i car-portów. Cechuje ją profesjonalizm oraz przemawia wieloletnie doświadczenie, potwierdzone realizacją ponad 8000 sztuk instalacji. GoldSun funkcjonuje na rynku od 2014 r., wprowadzając fotowoltaikę na krajowy rynek!
 
Firma zajmuje się wszystkim kompleksowo, całość inwestycji realizując własnymi siłami i na żadnym etapie nie korzysta z podwykonawców. Nad prawidłowym działaniem instalacji u Klientów odpowiada własny, profesjonalny serwis, który zapewnia monitoring instalacji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. GoldSun posiada 9 własnych ekip monterskich – pod tym względem jest jedną z największych firm fotowoltaicznych w kraju!
 
Zespół GoldSun tworzy grupa wysoko wykwalifikowanych fachowców, z wieloletnim doświadczeniem w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Firma współpracuje z wiodącymi dostawcami urządzeń i sprzętu. Oddziały GoldSun znajdują się w Zamościu, Lublinie, Tarnowie, Radomiu oraz w Hamburgu.
 
Buduj własną niezależność energetyczną razem z GoldSun!
– Cieszymy się, że mogliśmy dać trochę energii od siebie na odbudowę Klubu z tak piękną historią. Jesteśmy z Zamościa i na co dzień dbamy o przyszłość energetyczną dla kolejnych pokoleń, dlatego chętnie wspieramy lokalne wydarzenia – mówi Klaudia Wurszt, specjalista ds. marketingu firmy GoldSun.
 
Pragniemy również podkreślić, że firma GoldSun wsparła projekt budowy nowej strony internetowej Hetmana, za co również serdecznie dziękujemy!

NASTĘPNY MECZ

Tabela