MAX EVENT / HUBER TRAVEL nowym sponsorem Hetmana!

05/06/2024

Miło nam poinformować, że do grona Sponsorów Naszego Klubu dołączyła firma MAX EVENT właściciel marki HUBER TRAVEL.
 
MAX EVENT jest firmą specjalizującą się w organizacji wszelkiego rodzaju imprez MICE (meeting-incentive-conferences-event). Posiada bogate doświadczenie w organizacji wyjazdów grupowych, zarówno do znanych i cenionych światowych kurortów, jak i do miejsc nietypowych, egzotycznych destynacji. Firma działa na rynku od ponad 20 lat, na pierwszym miejscu stawiając jakość usług, indywidualizację oferty oraz na zadowolenie Klienta. Dzięki temu szybko udało nam się jej zdobyć zaufanie zarówno rodzimych firm, jak i ogromnych, znanych na całym świecie korporacji.
 
Klienci MAX EVENT zawsze mogą liczyć na kompleksową, profesjonalną obsługę w zakresie organizacji imprezy turystycznej, konferencji czy szkolenia, w pełni uwzględniającą indywidualne potrzeby danej firmy, rzetelne wywiązywanie się z umów, a także liczne niespodzianki i dodatkowe atrakcje zaplanowane tak, aby realizowana impreza na długo pozostała w pamięci gości. Szczegółową ofertę MAX EVENT / HUBER TRAVEL znajdziecie na stronie http://www.hubertravel.pl/
 
– Zawsze dużo słyszałem o Hetmanie z ust mojego przyjaciela Piotrka z Zamościa, który wiem, że wspiera działania obecnego zarządu klubu. Miałem też okazję poznać Andrzeja, członka zarządu Hetmana. Warto wspierać takich ludzi, a przede wszystkim ten klub. Namawiam wszystkich tych, którzy prowadzą swoje biznesy w Zamościu do pomocy w odbudowie marki Hetmana. Zapraszam również do korzystania z usług mojego biura podróży – powiedział właściciel MAX EVENT, Andrzej Matanowski.
 
Dziękujemy za zaufanie!

NASTĘPNY MECZ

 

Tabela