Drużyna z Łagowa, jest beniaminkiem trzeciej ligi grupy IV. W poprzednim sezonie przerwanym przez pandemię koronawirusa zespół łagowskiego KS-u zwyciężył w czwartej lidze świętokrzyskiej wyprzedzając  znane zamojskim kibicom takie kluby jak np. Star Starachowice, Wierna Małogoszcz, Nida Pińczów, Naprzód Jędrzejów czy też Spartakus Daleszyce, który jeszcze dwa lata temu rywalizował na boiskach trzeciej ligi.

Drużyna trenera Ireneusza Pietrzykowskiego sezon rozpoczęła od przegranej z Jutrzenką Giebułtów po samobójczym trafieniu Szymona Czerwiaka w 76 minucie meczu. Więcej szczęścia ekipa z Łagowa miała w drugiej serii gier, kiedy to w Kielcach mierzyła się z rezerwami Korony. Po golach Krystiana Zaręby i Macieja Kolasa, to ŁKS dopisał do swojego konta trzy punkty i do meczu z Hetmanem przystąpi z siódmej pozycji w lidze.

Piłkarze Hetmana muszą spodziewać się trudnego meczu, to jednak starcia z KS Wiązownica, a szczególnie mecz z Stalą Kraśnik pokazał, że potencjał w zespole trenera Michała Macka jest na pewno spory.

Biało-zielono-czerwoni z dnia na dzień prezentują się coraz lepiej i w kontekście naszej młodej drużyny czas z pewnością działać będzie na jej korzyść. Pocieszające jest to, że sztab szkoleniowy do dyspozycji będzie miał wszystkich zawodników znajdujących się w kadrze Hetmana.

Jutrzejszy mecz poprowadzi trójka sędziowska z Jakubem Pychem z KS Dębica na czele. Na liniach pomagać mu będą Krzysztof Lipczyński oraz Paweł Bałut.

Początek meczu w Łagowie o godzinie 17:00. Transmisja z meczu ŁKS Łagów – K.S. Hetman Zamość dostępna będzie w tym miejscu. Koszt transmisji to jedynie 10 zł.