W ostatnim spotkaniu, w którym nasza drużyna mierzyła się ze Stalą Kraśnik padł remis 1:1, a jedynego gola dla zamościan zdobył obecnie zawodnik Chełmianki Chełm, Paweł Myśliwiecki.

Tamten mecz z obecnego składu Hetmana może pamiętać jedynie Rafał Turczyn, który spędził wówczas na boisku nieco ponad godzinę, a jutro wyprowadzi zamojski zespół na boisko.

Solidnie przepracowaliśmy mikrocykl tygodniowy. Dokonaliśmy analizy przeciwnika, wyciągnęliśmy wnioski po porażce w Wiązownicy, mamy swój plan na to spotkanie i będziemy starali się go realizować jak najlepiej potrafimy. Oczywiście gramy o pełną pulę. Będziemy chcieli przechylić szale zwycięstwa na naszą korzyść. Myślę, że przy odrobinie szczęście jesteśmy w stanie zgarnąć trzy punkty – mówi kapitan Hetmana, Rafał Turczyn.

Jutrzejsze spotkanie poprowadzi Michał Mikulski z KS Lublin, na liniach asystować mu będą: Piotr Kozłowski i Paweł Szymański. Początek meczu o godzinie 17:00.

Transmisję z meczu dla tych kibiców, którzy nie będą mogli pojawić się na stadionie OSiR przeprowadzi partner medialny klubu, Nowy Kurier Zamojski.

Mecz Hetmana ze Stalą Kraśnik można zobaczyć bezpłatnie, to jednak wszystkim tym, którzy chcieliby wesprzeć Hetmana przypominamy o trwającej zbiórce, którą znajdziecie tutaj!

.