W sobotę (8 sierpnia b.r.) przyjdzie czas na debiut naszego nowego, młodego zespołu, na stadionie przy ulicy Królowej Jadwigi 8. Przez liczne obostrzenia związane z organizacją meczu, które obecnie obowiązują, kibicowanie będzie niewątpliwie utrudnione. Dlatego też, prosimy o zrozumienie i zastosowanie się do pewnych procedur, które przytaczamy.

Maksymalna liczba kibiców, która będzie mogła zasiąść na trybunach stadionu OSiR to 500 osób.  Miejsca będą udostępnione na trybunie krytej i w jej okolicach. Z uwagi na przymus zachowania dystansu społecznego, miejsca będą wydzielane. Te z zaznaczonym białym skrzyżowaniem taśm, będą niedostępne. Dlatego też prosimy nie lokować się na tych siedziskach.

Przed wejściem na stadion, prosimy o założenie masek ochronnych na usta i nos lub przyłbic. Przy przejściu przez bramkę wejściową na stadion prosimy o zdezynfekowanie rąk. Preparaty dezynfekujące będą w tych miejscach udostępnione. Po zajęciu odpowiedniego miejsca, będzie można zdjąć maseczkę. W dniu meczu kasy będą nieczynne.

W obecnym tygodniu, dystrybucja biletów na mecz ze Stalą Kraśni, będzie odbywała się od środy (5 sierpnia b.r.) do piątku (7 sierpnia b.r.) w recepcji Ośrodka Sportu i Rekreacji budynku głównego. W przypadku kolejnych meczów, bilety będą sprzedawane zawsze od poniedziałku do piątku.

Jeżeli domowa kolejka ligowa wypadać będzie w środę, to ten dzień również będzie wyłączony ze sprzedaży.

Z uwagi na trudną sytuację finansową klubu i ograniczoną ilość biletów, dystrybuowany będzie ich tylko jeden rodzaj. Koszt biletu wyniesie 10 zł. Tylko bilet będzie upoważniał do wejścia na stadion. Osoby nie posiadające biletu nie będą wpuszczane na stadion.

Dotyczy to wszystkich kibiców, bez względu na wiek i płeć.

Wejście na trybunę VIP (czerwone krzesełka) jest możliwe wyłącznie za okazaniem specjalnego zaproszenia na dany mecz. Posiadacze standardowych biletów zajmują miejsca na pozostałych trybunach.

Wszyscy byli zawodnicy i trenerzy K.S. Hetman Zamość, a także trenerzy i zarządy AMSPN Hetman Zamość oraz Gaudium Zamość oraz zaproszeni goście i sponsorzy mają możliwość wejścia na mecz na podstawie specjalnych zaproszeń na dany mecz. Dotyczy to również posiadaczy karnetów na mecze domowe Hetmana na rundę wiosenną sezonu 2019/2020.

Aby uzyskać stosowne zaproszenie na mecz, swoją obecność na spotkaniu należy zgłosić pod numerem telefonu  792 372 285 (Piotr Łaszkiewicz z Biura Prasowego K.S. Hetman Zamość) najpóźniej do czwartku, gdy mecz jest rozgrywany w sobotę / niedzielę. Gdy mecz rozgrywany jest w środę, chęć uczestniczenia w spotkaniu należy zgłosić najpóźniej do poniedziałku poprzedzającego daną kolejkę ligową.

Tylko i wyłącznie  na tej podstawie zostaną przygotowane imienne zaproszenia, które będą do odbioru w recepcji OSiR w dniu meczu.

Osoby, które opuszczą stadion w trakcie meczu, nie będą miały możliwości ponownego wejścia na obiekt.

Zwracamy się z gorącą prośbą o przestrzeganie opisanych zasad, licząc jednocześnie na zrozumienie i pełną współpracę z nami jako organizatorem.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na stadionie OSiR, władze K.S. Hetman Zamość we współpracy z Nowym Kurierem Zamojskim zdecydowały, że transmisje wideo z meczów domowych Hetmana odbywać będą się bezpłatnie.

Pamiętajmy, że cały Hetman zawsze razem!

Ze sportowym pozdrowieniem,

Andrzej Morawski
Prezes Stowarzyszenia
K.S. Hetman Zamość