Dzięki Waszemu zaangażowaniu Hetman Zamość wciąć jest w grze!

Szczególne podziękowania kierujemy do Zamojskich Zakładów Zbożowych Sp. z o.o., do całej załogi Ośrodka Sportu i Rekreacji na czele z Panem Dyrektorem Mateuszem Ferensem, do sieci sklepów Swojak Market, Pana Marcina Ćwika oraz do zamojskich restauratorów, którzy ufundowali obiad dla testowanych w Hetmanie zawodników.

Dziękujemy restauracji Renesans Pana Damiana Poteruchy, pizerri Ontario Pana Dariusza Greli, restauracji OSiR Pana Arkadiusza Handiuka oraz restauracji Verona Pana Dariusza Rymarza.

Szanowni Państwo, drodzy Kibice, gdyby nie Wasz wkład, zaangażowanie, bezinteresowna pomoc Nasze wspólne dobro tj. K.S. Hetman Zamość by nie przetrwał.

Wszyscy jesteście Państwo przyjaciółmi Hetmana, prawdziwymi mecenasami sportu i kultury w Zamościu.

Cieszymy się, że nasze naczelne hasło tj. Cały Hetman Zawsze Razem – nie okazało się pustym frazesem i w trudnym, nie tylko dla piłki, czasie zjednoczyliśmy się po to, aby piłka nożna w Zamościu przetrwała.

Hetman Zamość to nasz dom, każdy kto tu grał, pracował wie, czym Hetman jest dla mieszkańców nie tylko miasta, ale i całego regionu. Niedaleko Zamościa jest mój rodzinny dom, czuję się niemalże jak wychowanek tego klubu, gdy otrzymałem propozycję, aby pomóc biało-zielono-czerwonym wybór dla mnie był prosty. Wszyscy dzisiaj musimy być dwunastym zawodnikiem Hetmana, naszego Hetmana. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym przez ostatnie tygodnie za ogrom pracy włożony w to, aby piłkarska duma całego Roztocza przetrwała. Dziękuję raz jeszcze i do zobaczenia na meczach – mówi Jan Cios, dyrektor sportowy K.S. Hetman Zamość.