W poprzedniej kolejce kielczanie przegrali w Nowym  Targu z Podhalem 0:3. Najlepszym strzelcem zespołu Korony jest Mateusz Sowiński, autor czterech goli.

Gramy kolejny mecz ligowy, będziemy się starali zdobyć punkty . Szczególnie po naszym ostatnim niepowodzeniu zrobimy wszystko by się zrehabilitować. Dla nas każdy mecz to wielka niewiadoma, staramy się przygotować jak najlepiej, ale decyzje personalne w naszej drużynie zapadną dopiero przed samym meczem – powiedział trener rezerw Korony Kielce, Sławomir Grzesik.

Z zamiarem  rehabilitacji do Kielc na pewno uda się nasz zespól, w którym po ostatnim zremisowanym meczu był bardzo duży niedosyt. Choć to zespół rezerw Korony zgromadził o dziewięć punktów więcej, to zapewne  Hetman w starciu z równie młodym zespołem gospodarzy zrobi wszystko, by do Zamościa przywieźć zdobycz punktową .

Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska z Lubelskiego Kolegium Sędziów. Jako główny arbiter mecz poprowadzi Michał Wasil. Na liniach pomagać mu będą Kamil oraz Karol Szczołko.

Mecz odbędzie się bez udziału publiczności w związku z obostrzeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa.