Piłkarze z Giebułtowa swój ostatni mecz rozegrali w minioną środę remisując z rezerwami Cracovii 2-2 w ramach zaległego meczu piątej kolejki.  Najlepszym strzelcem Jutrzenki  jest Krzysztof Kozieł, autor trzech trafień.

Hetman w swoim ostatnim ligowym meczu po raz kolejny musiał uznać wyższość rywala. Podopieczni Jarosława Czarnieckiego ulegli Wólczance Wólka Pełkińska 1:6, a jedynego gola dla biało-zielono-czerwonych po dośrodkowaniu Okana Ozcifci zdobył Łukasz Pokrywka.

Ostatnia konfrontacja Hetmana  z Jutrzenką zakończyła się zwycięstwem zamościan 2-0, dwa gole zdobył wówczas Paweł Myśliwiecki. Obiektywnie jednak przyznać trzeba, że goście postawili trójkolorowym wówczas bardzo trudne warunki.

Myślę, że zarówno my jak i Hetman nie możemy być zadowoleni z wyników i z miejsca, jakie zajmujemy w tabeli. Każdy z nas ma swoje problemy, to jednak jestem przekonany, że woli walki żadnej drużynie nie zabraknie. Zarówno Hetmanowi, jak i Jutrzence potrzebne są trzy punkty i na pewno nikt nie zadowoli się remisem. Spodziewam się dobrego meczu – powiedział Piotr Powroźnik, trener Jutrzenki Giebułtów.

Sobotni mecz jako arbiter główny poprowadzi Konrad Tomczyk (KS Jarosław) na liniach pomagać mu będą Adam Włoch oraz Ireneusz Lis.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00, a transmisję z meczu przeprowadzi partner medialny Hetmana – Nowy Kurier Zamojski.

fot. Kronika Tygodnia