Zespół z Podkarpacia zdobył do tej pory dwadzieścia punktów, na co składa się sześć wygranych, dwa remisy i tylko trzy porażki. Najbardziej przekonywujące zwycięstwo piłkarze Daniela Myśliwca, który obserwował mecz Hetmana z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, odnieśli w trzeciej kolejce, kiedy to na wyjeździe rozbili zespół Orląt Radzyń Podlaski aż 6:1.

Najlepszym strzelcem jutrzejszego rywala Hetmana jest Krzysztof Pietluch, autor dziesięciu trafień. Drugi w klasyfikacji z sześcioma golami jest Kacper Durda. W sumie zespół z Wólki Pełkińskiej zdobył dwadzieścia osiem bramek, co czyni zespół  Wólczanki trzecią siłą ofensywną ligi tuż za Avią Świdnik i liderującą Wisłą Puławy.

Czy zamościan stać na sprawienie niespodzianki? Na pewno tak, aczkolwiek rywal na pewno postawi biało-zielono-czerwonym trudne warunki.

Sędzią jutrzejszego meczu będzie Grzegorz Jabłoński z Krakowa, zaś na liniach pomagać mu będą Bartosz Pałetko oraz Maciej Górski. Początek spotkania jutro o godzinie 15:30 w Wólce Pełkińskiej.

Na jutrzejszy mecz organizowany jest wyjazd kibiców Hetmana, wyjazd i zbiórka na mecz jutro (03.10) o godzinie 13:00 pod stadionem OSiR.