Na swoim koncie zespół KSZO ma dwanaście strzelonych goli i tyle samo straconych.  Najlepszym strzelcem zespołu z Ostrowca Świętokrzyskiego jest Szymon Stanisławski, autor czterech bramek.

Zamościanie na pewno będą starali się ze wszystkich sił zrehabilitować za dwie ostatnie porażki. Dobrą wiadomością dla trenera Jarosława Czarnieckiego jest fakt, że w meczu z KSZO wystąpi nowy nabytek Okan Ozcifci, który na pewno wzmocni rywalizację w naszym zespole.

Ostatnie spotkanie pomiędzy oboma klubami zostało rozegrane w sezonie 2019/2020, wtedy to Hetman bezbramkowo zremisował w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zawodnikiem KSZO jest Michał Paluch, który w sezonie 2017/2018 był zawodnikiem Hetmana.

– Uważam, że szykuje się nam ciekawy mecz, mecz dwóch zespołów, które nie zasługują na miejsca, które obecnie w ligowej tabeli zajmują. Na pewno będzie to spotkanie walki, w którym nikt nogi nie odstąpi. W obecnej sytuacji zarówno nam jak i Hetmanowi potrzebne są trzy punkty, jednak pomimo dużego sentymentu jakim darzę Hetman, mocno wierzę że komplet punktów wróci do Ostrowca – powiedział Michał Paluch, napastnik KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

Rozjemcą sobotniego meczu będzie Tomasz Tatarzyńśki z Krakowa. Początek spotkania na stadionie OSiR w Zamościu o godzinie 12:00.

Transmisję z meczu przeprowadzi partner medialny  klubu – Nowy Kurier Zamojski.

fot. Adam Trochimiuk (Słowo Podlasia)