Od jutra (piątek, 22 lipca) będzie można nabyć karnet, upoważniający do wejścia na stadion OSiR w Zamościu, na wszystkie mecze ligowe i pucharowe Hetmana w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017. Sprzedaż będzie prowadzona w recepcji OSiR oraz w kasach biletowych, w dniu meczu.

CENNIK

karnet VIP – 150 zł

karnet normalny – 60 zł

bilet normalny – 8 zł

bilet ulgowy – 5 zł

Nabywcy karnetów będą mogli obejrzeć wszystkie osiem meczów Hetmana na stadionie w Zamościu oraz dodatkowo wszystkie mecze pucharowe (jeśli oczywiście zamojski OZPN wyznaczy nasz klub do roli gospodarza spotkań pucharowych).

Wszyscy, którzy nabędą karnety najpóźniej w niedzielę 24 lipca, będą mogli także obejrzeć bez dodatkowych kosztów towarzyskie spotkanie naszego zespołu z pierwszoligową Stalą Mielec, w ramach uroczystości reaktywacji KS Hetman. Karnety VIP upoważniają do wejścia na trybunę VIP (wejście przez OSiR).

Bilety ulgowe przysługują studentom, uczniom, emerytom i rencistom. Kobiety oraz dzieci w wieku do 10 lat mogą wchodzić na mecze nieodpłatnie. Z kolei dziennikarze mogą wejść na trybunę VIP (wejście przez OSiR) za okazaniem aktualnej legitymacji prasowej. Spotkania z sektora VIP będą mogły oglądać także osoby, które otrzymają od naszego klubu bezpłatne zaproszenia.

MaSzt
czwartek, 21 lipca 2016