Drużyna trenera Artura Bożyka sezon rozpoczęła od wygranej z Podlasiem Biała Podlaska 2:1. W drugiej serii gier Orlęta musiały uznać wyższość KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Po tym meczu jutrzejszy rywal Hetmana pauzował dwie kolejki. Było to spowodowane zachorowaniem na koronawirusa w zespołach Wólczanki Wólka Pełkińska oraz Jutrzenki Giebułtów.

Przerwa w rozgrywkach dobrze podziałała na ekipę z Radzynia Podlaskiego, która w ostatnią sobotę po golach Arkadiusza Kota, Szymona Kamińskiego i Patryka Szymali pokonała rezerwy kieleckiej Korony 3:1.

Orlęta Radzyń Podlaski z dwoma wygranymi w lidze zajmują dwunastce miejsce w lidze, mając jednak o dwa mecze rozegrane mniej od Hetmana.

Warto nadmienić, że ostatnie ligowe zwycięstwo Hetman odniósł właśnie nad zespołem Orląt. Było to 23 listopada 2019 roku. Czas najwyższy zatem, aby kibice zgromadzeni na stadionie OSiR ponownie zobaczyli, jak ich drużyna dopisuje do swojego konta punkty.

Sędzią jutrzejszego meczu będzie  Sebastian Wiśniowski z Tarnowa, zaś na linii pomagać mu będą Łukasz Giemza oraz Daniel Bołoz.

fot. Grzegorz Kostka / Kurier Lubelski