Drużyna prowadzona przez Piotra Gizę podobnie jak Hetman nie za dobrze rozpoczęła rozgrywki ligowe, choć po pierwszej kolejce można było odnosić inne wrażenie. Na rozpoczęcie rozgrywek bowiem beniaminek z Krakowa wygrał z zespołem Avii Świdnik 1:0. Druga seria gier, to niespodziewana porażka z Podlasiem Biała Podlaska, które z tą samą Avią, z którą Cracovia wygrała przegrało przed tygodniem aż 1:6, co pokazuje tylko jak nieprzewidywalną ligą jest III liga grupa IV.

W trzeciej kolejce piłkarze z Krakowa mierzyli się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i pomimo wsparcia z pierwszej osobie w postaci m.in. Sebastiana Strózika, który strzelił nawet gola również musieli uznać wyższość rywala. Podobnie było w czwartej i szóstej kolejce, kiedy to Cracovia przegrała najpierw z Wólczanką Wółka Pełkińska 0:1, następnie w meczu z rezerwami Korony Kielce 0:3.

Piąta seria gier dla Cracovii oznaczała przerwę w rozgrywkach, spowodowane to było wynikiem dodatnim na obecność koronawirusa w zespole Jutrzenki Giebułtów.

Drużyna Hetmana w Krakowie na pewno nie będzie bez szans. Tym bardziej, że szczególnie w grze defensywnej w meczu z Orlętami Radzyń Podlaski dało zauważyć się znaczącą poprawę.

Piłkarzem drużyny Cracovii jest Jan Mróz, wychowanek AMSPN Hetman Zamość, trenujący w przeszłości z pierwszą drużyną Hetmana.

Sędzią jutrzejszego meczu będzie Krzysztof Pachołek, reprezentujący Kolegium Sędziowskie w Lubaczowie.