Do Sieniawy Hetman udaje się z nowym trenerem na ławce rezerwowych. Schedę po Michale Macku przejął dotychczasowy asystent, trener Jarosław Czarniecki. Były piłkarzy Hetmana, a obecnie szkoleniowiec zamojskiej drużyny łatwego zadania na pewno mieć nie będzie, ponieważ Sokół w tym sezonie jeszcze nie przegrał.

Piłkarze Ryszarda Kuźmy sezon rozpoczęli od zaskakującej wygranej z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Po golach Kacpra Drelicha, Łukasza Mazurka i Dquana Kinga piłkarze z Sieniawy na inaugurację rozgrywek dopisali do swojego konta trzy punkty.

W drugiej serii gier nasz jutrzejszy rywal mierzył się z Wólczanką Wólka Pełkińska. Po pełnym emocji meczu ponownie komplet punktów trafił do Sieniawy, a kolejny raz z bardzo dobrej strony pokazał się Daquan King.

W trzeciej kolejce zespół z Sieniawy w związku z zakażeniem koronawirusem w drużynie Jutrzenki Giebułtów pauzował, natomiast w miniony weekend w Kielcach, tym razem to rezerwy Korony musiały uznać wyższość  Sokoła.

Rozjemcą meczu Sokoła Sieniawy z Hetmanem Zamość będzie Adam Jamka z Kielc. Na liniach pomagać mu będą Jacek Kubicki oraz Paweł Wysocki.