Biało-zielono-czerwony Mikołaj

07/12/2023

Wczoraj, w dniu Świętego Mikołaja, delegacja naszych piłkarzy wraz z trenerami zawitała do zamojskiego Domu Dziecka i przekazała podopiecznym prezenty zakupione dzięki mikołajkowej zbiórce. Dla najmłodszych przygotowaliśmy paczki oraz artykuły codziennego użytku, odpowiadając na zgłoszone przez placówkę zapotrzebowanie. Wasz odzew na zbiórkę przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, a uśmiech dzieci to Wasza zasługa. Mamy nadzieję, że jest dopiero początek naszych wspólnych akcji!
 
O swoich wrażeniach z Mikołajek opowiada dyrektor Domu Dziecka w Zamościu, pani Edyta Panas oraz nasz kapitan, Patryk Miedźwiedź.
 
– Ze swojej strony, w imieniu naszych podopiecznych, jak i wszystkich pracowników Domu Dziecka w Zamościu, chciałabym bardzo podziękować społeczności Hetmana za okazane serce i niezapomniane spotkanie w naszej placówce. Z przyjemnością patrzyłam, jak młodzi piłkarze podchodzą do dzieci z wielkim sercem, sympatią i uśmiechem. Z tego miejsca chciałabym zaapelować do wszystkich, o to by jak najczęściej otwierać się na takie akcje, nie tylko w dzień 6 grudnia, ale i na co dzień. Staramy się uczyć nasze dzieci, że dzisiaj to one otrzymały prezenty, ale w przyszłości powinny dzielić się z innymi i dawać bezinteresownie od siebie to co mogą. Jeszcze raz dziękujemy, że Mikołaj w tym roku dzięki Hetmanowi był dla nas wszystkich tak wyjątkowy i prosimy o pamięć o nas w następnych latach – mówi dyrektor Domu Dziecka w Zamościu, Edyta Panas.
 
– W tym szczególnym dniu, na który czekają wszystkie dzieci, odwiedziliśmy Dom Dziecka w Zamościu i spędziliśmy miły czas ubierając wspólnie choinkę i wręczając maluchom prezenty. Na ręce pań z Domu Dziecka, które wkładają mnóstwo wysiłku i oddają serducho w to, by dzieci miały odpowiednie warunki oraz tworzą rodzinną atmosferę w takie dni jak ten i nie tylko, składamy serdeczne podziękowania i wielkie wyrazy szacunku. A wszystkim naszym Kibicom, Sympatykom i nie tylko, dziękujemy za udział w naszej akcji i tak hojne wsparcie zbiórki – kończy nasz kapitan.
 
W imieniu inicjatorów chcielibyśmy serdecznie podziękować za pomoc w organizacji całej akcji Mariuszowi Bogdanowiczowi, Edycie Sobczuk, Wojtkowi Cisło oraz naszej niezawodnej Izie Bogdanowicz

NASTĘPNY MECZ

 

Tabela