
Wygrana z Orłem w kolejnym
05/02/2023
W czwartym meczu sparingowym Hetman wygrywa z GKS Orzeł Srebrzyszcze 5:1.
W I połowie Hetman wystąpił w następującym składzie:
Szewc, Zakrzewski, Butenko, Kostrubiec, Łazar, Nowak, Mielniczuk, Miedźwiedź, Buczek Łapiński, Maksymenko.
Na II połowę biało –zielono – czerwoni wyszli w zestawieniu:
Szewc, Szura, Oseła, Kostrubiec, Nowak, Laskowski, Ciurysek, Stec, Samochko, Lewkowicz, Oszust.
Grał także: Bednarczyk
NASTĘPNY MECZ

Tabela
| MACRON IV LIGA LUBELSKA | ||
| DRUŻYNA | PKT | |
| 1 | 82 | |
| 2 | 74 | |
| 3 | 68 | |
| 4 | 55 | |
| 5 | 52 | |
| 6 | 48 | |
| 7 | 48 | |
| 8 | 47 | |
| 9 | 44 | |
| 10 | 40 | |
| 11 | 34 | |
| 12 | 25 | |
| 13 | 23 | |
| 14 | 22 | |
| 15 | 22 | |
| 16 | 3 |

