Zamojskie Zakłady Zbożowe nowym Sponsorem Hetmana

02/02/2023

Wśród Sponsorów Hetmana mamy przyjemność powitać Zamojskie Zakłady Zbożowe w Zamościu. Jesteśmy dumni z tego, że tak duża i renomowana firma zdecydowała się wesprzeć Hetmana i cały projekt odbudowy zamojskiej piłki. Jednocześnie jest dla nas motywacja do jeszcze cięższej pracy na rzecz Naszego Klubu. Dziękujemy za zaufanie! 
 
Zamojskie Zakłady Zbożowe to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm w naszym regionie. Spółka funkcjonuje od 1993 roku, prowadząc swoją działalność na terenie południowo-wschodniej Polski, w rejonie Roztocza. Podstawową działalnością firmy jest produkcja mąk pszennych piekarniczych oraz rynkowych, a także skup, przetwórstwo, przechowywanie i obrót zbożem. Oprócz niezbędnej do produkcji infrastruktury, takiej jak młyn pszenny, elewatory i magazyny zbożowe, firma posiada także nowoczesne laboratorium, oferujące szeroki zakres badań pozwalających na obiektywną i szybką analizę parametrów jakościowych zbóż.
 
Mąki produkowane przez Zamojskie Zakłady Zbożowe, pochodzące z wysokiej jakości zbóż, z czystych ekologicznie terenów Roztocza, 100% naturalne i bez polepszaczy, są wysoko cenione na polskim rynku polskim. Firma posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000 na „Skup magazynowanie, przetwórstwo i sprzedaż produktów zbożowych”, a także certyfikat na zgodność z zasadami systemu HACCP w zakresie „Produkcja mąk i innych przetworów zbożowych.”
 
Oprócz sklepów sieci detalicznych mąki Zamojskich Zakładów Zbożowych można również zakupić w sklepie firmowym w Zamościu przy ulicy Kilińskiego 77 lub poprzez sklep internetowy pod adresem https://www.zzzsklep.com.pl
 
– Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wrócić do wspierania Hetmana Zamość. To marka sama w sobie, klub z tradycjami, rozpoznawalny nie tylko na Lubelszczyźnie, ale i poza naszym regionem. Ważną częścią klubu jest także rzesza oddanych kibiców, co dla nas również było istotnym argumentem przy podjęciu współpracy. Ponadto od wielu lat wspieramy inicjatywy mające na celu krzewienie sportu i zdrowego trybu życia wśród najmłodszych, a projekt Hetmana dotyczący Akademii świetnie się w to wpisuje. Mamy też świadomość, jak nadal popularna jest piłka nożna w naszym mieście i jako jedno z większych przedsiębiorstw w Zamościu chcemy dać przykład innym firmom, że warto postawić na Hetmana. Z tego miejsca zachęcam nie tylko duże firmy z sektora publicznego, ale i mniejsze podmioty do wsparcia tak ciekawego projektu jakim jest Hetman – mówi Grzegorz Wróbel, wiceprezes Zamojskich Zakładów Zbożowych.
 
Witamy w drużynie Hetmana, razem Zawsze Zgarniemy Zwycięstwo!

NASTĘPNY MECZ

Tabela