Pieczykolan Transport znów z Hetmanem

28/01/2023

Firma transportowa Pieczykolan Transport powraca do współpracy z Hetmanem. Jako Klub cieszymy, że nasi zawodnicy znów będą mogli bezpiecznie i w komfortowych warunkach dotrzeć na boiska rywali.
 
Przedsiębiorstwo Pieczykolan Transport istnieje od 1990 roku i jest renomowaną firmą świadczącą usługi w zakresie licencjonowanego krajowego i międzynarodowego przewozu osób. Wieloletnie doświadczenia i funkcjonowanie na rynku turystycznym gwarantują Klientom najwyższą jakość usług, komfort i bezpieczeństwo.
 
Pieczykolan Transport to szeroki zakres świadczonych usług, nowe i niezawodne autokary, doświadczeni kierowcy. Swoim Klientom firma oferuje:
– wynajem autokarów w kraju i za granicą,
– transfery lotniskowe,
– wyjazdy firmowe i spotkania biznesowe,
– wycieczki szkolne i objazdowe,
– obozy, kolonie, zimowiska.
 
Flota pojazdów firmy to m.in. nowoczesne Mercedesy Benz Tourismo, VDL Futura, MAN, które mogą zapewnić od 9 do 67 miejsc.

– Pieczykolan Transport dziękuje, że po raz kolejny Zarząd Klubu Hetman Zamość zaufał usługom naszej firmy. Jestem kibicem Hetmana od najmłodszych lat, dlatego chcę wspierać jego dalszy rozwój. Czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie rundy wiosennej. Zachęcam również wszystkich lokalnych przedsiębiorców do wspierania naszej zamojskiej piłki. Ze mną zawsze dojedziecie do celu! – mówi Marcel Pieczykolan z firmy Pieczykolan Transport.
 
Pan Marcel Pieczykolan dołączył również do Klubu 100. Dziękujemy za zaufanie!

NASTĘPNY MECZ

Tabela