Nasz zespół rozpoczął od ataków. Dwukrotnie szczęścia zabrakło Damianowi Kupiszowi, ale w 19 minucie po dośrodkowaniu Rafała Turczyna Łukasz Mietlicki trafił już do siatki. W kolejnej akcji Smoku z bliska dopełnił formalności i było 0:2. Ten sam gracz tuż przed przerwą zdobył kolejną bramkę. Ambitni gospodarze też mieli swoją szansę, ale Jacek Troshupa sparował strzał jednego z graczy EKO na słupek. W drugiej połowie tempo było spokojniejsze, a zespół Marka Motyki nie utrzymywał się już tak długo przy piłce jak przed przerwą. W 85 minucie obrońcy Hetmana przysnęli przy rzucie rożnym i Pavlo Sheluk zdobył gola dla miejscowych. Wynik meczu ustalił Mietlicki z karnego i zgodnie z planem trzy punkty pojechały do Zamościa.

Po meczu zawodnicy Hetmana podkreślali, że przyszło się im mierzyć z ambitnym i wartościowym zespołem, który niejednemu rywalowi zabierze jeszcze punkty.

Kolejne emocje już w sobotę (19.08). O godz. 17.00 Hetman zmierzy się z Victorią Żmudź.

 1-DSC_1233

Eko Różanka – Hetman Zamość 1:4 (0:3)

Bramki: Sheluk 85 – Mietlicki 19, 90 (z karnego), Kupisz 21, 44

Hetman: Troshupa – Daszkiewicz (65 Luterek), Bednara, Żmuda, Kanarek (68 Gąska) – Stefański, Solecki (65 Lavruk), Kycko, Mietlicki, Turczyn – Kupisz (55 Otręba).

Żółte kartki: Daszkiewicz, Lavruk.

Sędziował: Piotr Jamrowski (Czemierniki). Widzów: 200.

1-DSC_1184