90 lat Hetmana!

16/01/2024

Rok 2024 jest dla nas rokiem szczególnym, bowiem wielkimi krokami zbliżają się obchody 90-lecia Hetmana Zamość, które chcemy w sposób godny uczcić.
 
Dla wszystkich Kibiców i Sympatyków z Hetmanem w sercu były to lata wyjątkowe, pełne wielu niezapomnianych przeżyć. Jedenaście sezonów w ówczesnej II lidze, sukcesy w Pucharze Polski i Pucharze Ligi, wiele pięknych bramek, uznanych piłkarskich marek i znakomitych piłkarzy reprezentowało biało-zielono-czerwone barwy, jak i gościło przy Królowej Jadwigi 8. Należy też pamiętać, iż był to czas pełen wzlotów i upadków. Momentów trudnych dla każdego zamojskiego kibica również nie brakowało.
 
Najważniejsze jednak, że dzięki wielu osobom dla których Hetman nie jest obojętny, będziemy mogli przeżywać wraz z naszym klubem ten okrągły jubileusz, mamy nadzieję okraszony osiągnięciem celu piłkarskiego, który sobie wyznaczyliśmy.
Gala z okazji 90-lecia Klubu odbędzie się 21 czerwca 2024 roku w Hotelu Koronnym w Zamościu. Powołana została Kapituła Obchodów 90-lecia, w skład której wchodzą: prezes K.S. Hetman Zamość Krzysztof Rysak, honorowy prezes K.S. Hetman Zamość Wiesław Wieczerzak, prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk, redaktor Marek Sztochel oraz przedstawiciel firmy Budmat Paweł Rozmus. Przygotowaliśmy szereg atrakcji i niespodzianek dla wszystkich Kibiców i Sympatyków Hetmana – szczegóły już wkrótce.
 
A wszystkich tych, którzy mają taką możliwość i zechcieliby wspomóc finansowo tak ambitne przedsięwzięcie, jakim jest organizacja Gali 90-lecia Naszego Klubu, gorąco zapraszamy do wsparcia tego wydarzenia. Wpłaty prosimy kierować na numer konta klubowego: 71 9610 0002 2007 0032 5914 0004. Dla osób, które wesprą organizację Gali kwotą minimum 100 PLN przewidujemy specjalny, jubileuszowy upominek w postaci pamiątkowej tabliczki. Z góry serdecznie dziękujemy!

NASTĘPNY MECZ

Tabela