Początek spotkania był dość wyrównany, zamościanie starali się dłużej konstruować akcje, jednak w ich poczynaniach było sporo niedokładności i brakowało decydujących podań. Niestety, w zasadzie pierwsza groźniejsza sytuacja gospodarzy zakończyła się bramką. W 23. minucie Jakub Stefan wyłuskał piłkę naszemu obrońcy, udało minąć kolejnego i dokładnym strzałem przy słupku pokonał Jakuba Wyłupka. Zdobyta bramka wyraźnie dodała gospodarzom skrzydeł, ponieważ do końca drugiej połowy coraz częściej zagrażali bramce Hetmana, jednak ich strzały okazywały się niecelne.

W przerwie trener Gieworkian dokonał kilku roszad w składzie, na boisku pojawili się Maciej Nowak, Miłosz Bator i Oliwier Maziarka. Nasi zawodnicy starali się doprowadzić do wyrównania, trudno im było odmówić zaangażowania, jednak nadal brakowało konkretów w ofensywie. Tymczasem kontry gospodarzy były coraz groźniejsze i jedna z nich w 76. minucie zakończyła się powodzeniem. Strata w środku pola, szybkie wyjście z przewagą zawodnika i Kacper Działo, który otrzymał podanie w tempo od Jakuba Stefana, pewnym strzałem skierował piłkę do naszej siatki. Zamościanie najlepszą okazję do zdobycia bramki stworzyli w 79. minucie spotkania. Patryk Miedźwiedź dokładnym podaniem uruchomił wchodzącego skrzydłem Krystiana Szurę, ten dograł w kierunku Miłosza Batora, jednak jego strzał w ostatniej chwili zablokowali obrońcy gospodarzy. Piłkarze z Różańca również stworzyli kilka dogodnych sytuacji, jednak do końca spotkania wynik nie uległ juz zmianie.

Okazja do zdobycia pierwszych punktów już w najbliższą sobotę, kiedy Hetman podejmie w Zamościu drużynę Gryfa Gmina Zamość.

Grom Różaniec – Hetman Zamość 2:0 (1:0)

Bramki: Stefan (23′), Działo (76′).

Grom:  Markowicz, Przybysławski, Mielniczek, Halyh, Misiąg (78′ Kuczyński), K. Działo, Podolak, Kaproń (75′ Kwiatkowski), Kozyra (60′ Rak), G. Działo (55′ Paćkowski), Stefan (83′ Wróbel).

Hetman:  Wyłupek – Herda, Kaznokha , Ostaszewski, Gierowski, Miedźwiedź (46′ Nowak), Gałka (46′ Maziarka), Dajos, Łapiński (65′ Szura), Sienkiewicz(46′ Bator), Wójcik.

Kartka: Misiąg, Przybysławski – Kaznokha.