Przed upływem kwadransa pierwszy celny strzał oddali Zielono-Czarni. Uderzenie z rogu pola karnego nie sprawiło jednak trudności Kaprowi Kowalczykowi. W 18. minucie drugoligowiec wyszedł na prowadzenie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzał głową jednego z zawodników testowanych otworzył wynik spotkania.

W 21. minucie Hetman doprowadził do wyrównania. Kamil Oziemczuk dostał piłkę za obrońców od Rafała Kycki, zauważył wbiegającego pod bramkę Pawła Myśliwieckiego, podał, a 28-letni napastnik strzałem po ziemi pokonał bramkarza.

Po przerwie zamościanie wyszli na prowadzenie. W 68. minucie po faulu na Dawidzie Skoczylasie bramkę z „jedenastki” strzelił Przemysław Kanarek. Kilka minut później wynik na 2:2 ustalił Jakub Cielębąk.

Drugi sparing Biało-Zielono-Czerwoni rozegrają 26 stycznia (sobota) o godzinie 11:00 w Zamościu. Rywalem Hetmana będzie Gryf Gmina Zamość.

Hetman Zamość – Górnik Łęczna 2:2 (1:1)

21′ Myśliwiecki, 68′ Kanarek (k.) – 18′ testowany, 74′ Cielębak

Hetman: Kowalczyk (46′ zawodnik testowany) – Kanarek, Żmuda, Dudek, Daszkiewicz (46′ Barnor Bright), Skiba (68 'zawodnik testowany), Pupeć (60′  Markowski), Skoczylas, Myśliwiecki (30’Turczyn), Kycko (46′ Olszak), Oziemczuk

Górnik: (I połowa) zawodnik testowany – zawodnik testowany,  Rogala, zawodnik testowany, zawodnik testowany,  Tymosiak,  Sasin, Pisarczuk,  Mroczek, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

(II połowa) zawodnik testowany –  Kukułowicz, zawodnik testowany, Midzierski, Pajnowski,  Łuszkiewicz, zawodnik testowany, Wójcik,  Korczakowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany. Od 65. minuty grał także: Jakub Cielebąk