18.02.2017

Od początku pierwszej połowy Hetman starał się operować piłką. Gra w pierwszych minutach głównie toczyła się w środku pola. W 15 minucie po rzucie rożnym wykonywanym  przez Turczyna głową groźnie uderzał Kanarek. Drużyna starała się rozgrywać mądrze piłkę jednak w pierwszej połowie dość sporadycznie dochodziła do sytuacji strzeleckich.

s3_hetman_-_jks_jaroslaw_60_00_-_zdjecia_z_meczu__5KPJSRfb1x

W pierwszej część meczu zawodnicy naszej drużyny tak naprawdę stworzyli sobie trzy dobre okazje do pokonania bramkarza. Był to wspomniany strzał Kanarka, sytuacja z 25 minuty gdzie po składnej akcji całej drużyny, groźny strzał oddał Turczyn oraz pod koniec pierwszej połowy bramkarza próbował pokonać Ziółkowski. Z bardzo dobrej strony w całym meczu pokazał się Kacper Skrzypek. Bardzo solidne w bramce spisywał się Kacper Skrzypek. Chociażby w 31 minucie gdy nasza drużyna wyprowadziła źle piłkę, na środku boiska przejął ją skrzydłowy JKS, ruszył skrzydłem i w sytuacji sam na sam Kacper nie dał się pokonać.

s3_hetman_-_jks_jaroslaw_60_00_-_zdjecia_z_meczu__B9Qd5MMIZQ

Druga połowa to koncertowa gra naszego zespołu. W 49 minucie Błażej Omański w sytuacji sam na sam z zimną krwią wykorzystał i strzelił gola dla Hetmana. Dziewięć minut później było już 2:0. Świetną piłkę ze skrzydła na dziesiąty metr pola karnego wrzucił Myszka, tam głową dopadł do niej Drozd i pokonał bramkarza. Kolejne minuty to dużo gry w środku pola. Zawzięcie i wolę walki widać było u obu drużyn. W drużynie z Jarosławia widoczna była wyraźna frustracja. W 72 minucie na listę strzelców wpisał się Turczyn. Omański wywalczył piłkę w środku, urwał się do skrzydła i zagrał do Turczyna a ten pewnie pokonał bramkarza.

s3_hetman_-_jks_jaroslaw_60_00_-_zdjecia_z_meczu__8gtBeoHcQ3

Nie minęło osiem minut a Hetman prowadził już 4:0. Bardzo dobrze dysponowany dziś Omański oddał mocny strzał lewą nogą z czternastego metra i pokonał bezradnego dziś bramkarza. W 85 minucie Turczyn zagrał do Otręby ten próbował strzelać, piłka odbiła się od obrońców i trafiła wprost pod nogi Daszkiewicza, a ten wpisał się na listę strzelców. Gdy wszyscy myśleli, że to już koniec i więcej bramek w tym spotkaniu nie padnie, piłkę obrońcom odebrał Otręba i po rękach bramkarza zdobył bramkę czym ustalił wynik spotkania na 6:0.

s3_hetman_-_jks_jaroslaw_60_00_-_zdjecia_z_meczu__yuapjj0Hig

Hetman Zamość – JKS Jarosław 6:0 (0:0)

Bramki dla Hetmana: Błażej Omański (49,80), Drozd (58), Turczyn (72), Daszkiewicz (85), Otręba (89)

Skład Hetmana:

I połowa:

Skrzypek – Bubeła, Solecki, Kanarek, Daszkiewicz – Markowski, Kamiński, Czady, Ziółkowski, Turczyn – Drozd

II połowa:

Skrzypek – Bubeła, Solecki, Kanarek, Myszka – Mazur, Kamiński, Turczyn, Otręba, Omański – Drozd (75’ Daszkiewicz)

Poniżej wypowiedź trenera oraz zdjęcia z meczu.

KG, fot: Tomasz Tomczewski

s3_hetman_-_jks_jaroslaw_60_00_-_zdjecia_z_meczu__af7xDfuGYT

s3_hetman_-_jks_jaroslaw_60_00_-_zdjecia_z_meczu__esWvU0H7mT s3_hetman_-_jks_jaroslaw_60_00_-_zdjecia_z_meczu__gQ8sY2URYO s3_hetman_-_jks_jaroslaw_60_00_-_zdjecia_z_meczu__IytbCMrQJb s3_hetman_-_jks_jaroslaw_60_00_-_zdjecia_z_meczu__lz0lj3KPpK s3_hetman_-_jks_jaroslaw_60_00_-_zdjecia_z_meczu__1pkDXeICJM