
Rodrigo Ibanez dołącza do Hetmana!
09/12/2024
Możemy oficjalnie poinformować, że Rodrigo Ibanez od rundy wiosennej sezonu 2024/2025 będzie reprezentował biało-zielono-czerwone-barwy.
27-latek występował wcześniej w Huczwie Tyszowce, w której strzelił 19 bramek, notując przy tym 9 asyst. Do Tyszowiec trafił z IV ligi zachodniopomorskiej, występując w Białych Sądów. Podpisanie kontraktu z Hetmanem opóźniło się ze względów formalnych, jednak dziś ostatecznie Rodrigo podpisał kontrakt do końca czerwca 2026 roku. Jesteśmy pewni, że wiosną wydatnie wzmocni siłę ofensywną naszego zespołu!
Urodzony w Buenos Aires napastnik jest pierwszym Argentyńczykiem w historii naszego klubu. Poprosiliśmy go o kilka słów dla zamojskich Kibiców:
– Jestem bardzo zadowolony z zainteresowania Hetmana, poznałem już każdą osobę, która tu pracuje i wszyscy naprawdę dobrze współpracowali. Już od jakiegoś czasu mieszkam w Zamościu, miasto ma wspaniałą historię i można tu żyć bardzo spokojnie. Nasz zespół ma potencjał, aby awansować i to jest wyzwanie, którego chciałem. Faktycznie, jestem tutaj pierwszym Argentyńczykiem i bardzo mnie to cieszy, więc muszę wziąć na siebie tę odpowiedzialność. Myślę, że mogę pomóc drużynie w ataku, jestem zawodnikiem, który lubi strzelać gole, ale także pomagać w kreowaniu gry. Jeśli utrzymamy równowagę w drugiej części rozgrywek, myślę, że możemy powalczyć o awans do III ligi, gdzie na pewno Hetman być powinien.
Witamy w Zamościu Rodrigo!
NASTĘPNY MECZ

Tabela
| MACRON IV LIGA LUBELSKA | ||
| DRUŻYNA | PKT | |
| 1 | 82 | |
| 2 | 74 | |
| 3 | 68 | |
| 4 | 55 | |
| 5 | 52 | |
| 6 | 48 | |
| 7 | 48 | |
| 8 | 47 | |
| 9 | 44 | |
| 10 | 40 | |
| 11 | 34 | |
| 12 | 25 | |
| 13 | 23 | |
| 14 | 22 | |
| 15 | 22 | |
| 16 | 3 |

