Urodzony 9 października 1992 roku w Zamościu Przemysław Kanarek jest wychowankiem Kiko Zamość. Obrońca reprezentował barwy takich klubów jak chociażby Ruch Chorzów (zespół występujący w Młodej Ekstraklasie), Motor Lublin czy też ostatnio Orlęta Radzyń Podlaski. W ostatniej rundzie nowy zawodnik naszej drużyny wystąpił w piętnastu meczach trzeciej ligi, z czego dziesięć w pełnym wymiarze czasowym. Nie jest tajemnicą, że klub starał się pozyskać tego zawodnika już od dłuższego czasu.

– Wybrałem ofertę Hetmana ponieważ stąd pochodzę. Inne kluby, które były zainteresowane moją osobą przede wszystkim z trzeciej ligi, były mało konkretne. Chcę zrobić coś dobrego dla Zamościa bo widzę, że dobrze się tu dzieje – powiedział tuż po podpisaniu kontraktu nowy defensor biało-zielono-czerwonych.

Podpisanie kontraktu z Przemkiem oznacza rezygnację z usług testowanego obrońcy pochodzącego z Ukrainy, Romana Boyko. Budżet Hetmana pozwalał na zakontraktowanie tylko jednego zawodnika. Doświadczenie zdobyte na ligowych boiskach oraz fakt, że Przemek pochodzi z Zamościa zadecydowało o wyborze właśnie tego zawodnika.

Przemek powodzenia i samych miłych chwil w Hetmanie.

KG, fot: Tomasz Tomczewski

s3_337c8ab024213d8882c2f5c36933bcef