15.06.2017

W pierwszej minucie spotkania na strzał z 30 metra zdecydował się Łukasz Latawiec, piłka odbiła się jeszcze co prawda od jednego z obrońców ale bramkarz pewnie wyłapał tą piłkę. Sześć minut później groźną sytuację stworzyła sobie Łada. Napastnik wykorzystał błąd naszej obrony i oddał mocnym strzałem, na szczęście w boczną siatkę. W 16 minucie Łada wywalczyła sobie rzut rożny. Zakotłowało się w polu karnym Hetmana jednak w bramce czujnie zachował się Adamczuk. Po chwili piłkę w środku polu dostał Małek, który zagrał prostopadle między obrońców do Daszka jednak obrońcy Łady zachowali się czujnie i wybili piłkę na rzut rożny. W 24 minucie Łada wywalczyła sobie kolejny rzut rożny. W polu karnym do piłki dopadł Gontarz i wyprowadził zespół z Biłgoraja na prowadzenie.Do przerwy wynik się nie zmienił a po minach schodzących zawodników Hetmana widać było sportową złość co zapowiadało dobrą drugą połowę.

DSC03310DSC03309

Pierwsza połowa rozpoczęła się od dość dużych błędów napastników Łady, którzy przy bardzo dobrych okazjach nie potrafili oddać proste strzału w światło bramki. W 80 minucie obrońca Łady faulował w polu karnym Daszka. Sędzia bez wahania wskazał jedenasty metr. Do piłki podszedł Nowak, który okazał się być pewnym egzekutorem jedenastki i doprowadził do wyrównania. Radość z wyrównania wyniku nie trwała zbyt długo bo już po trzech minutach, po rzucie wolnym uderzonym w samo okienko bramki Hetmana, Gontarz cieszył się ze swojego drugiego trafienia. Spowodowało to, że Hetmana do Zamościa wrócił bez żadnego punktu.

DSC03313DSC03312

Łada Biłgoraj – Hetman Zamość 2:1 (1:0)

1-0 Bartłomiej Gontarz 24 min.

1-1 Szymon Nowak 80 min.

2-1 Bartłomiej Gontarz 83 min.

Hetman: Adamczuk – Filipowicz, Skóra, Luterek (46′ Tucki), Romański, Latawiec, Małek, Cebula (46′ Madeja), Sadowski, Nowak, Daszek

Kamil Gac