09.06.2017

Kolejnym przeciwnikiem na drodze Hetmana będzie Polesie Kock. Drużyna z Kocka zajmuje 14 miejsce i cały czas walczy o utrzymanie w rozgrywkach czwarto ligowych. Podopieczni Zbigniewa Wójcika w swoim ostatnim spotkaniu ligowym ograli Włodawiankę Włodawa 3:1 i wystąpili w następującym składzie:

Zapał – Struski, Gruba, Mitura, Wójcik, Misiarz, Ma. Skrzypek, Mi. Skrzypek, Cybul, Kula, Adamczuk

Mimo, że w 13 minucie przegrywali 0:1  to nie poddali się i już w pierwszej połowie odrobili stratę a w drugiej pokazali swoją wyższość nad rywalem zdobywając kolejne dwie bramki.

W ostatnim spotkaniu obu drużyn górą okazał się Hetman. Biało-zielono-czerwoni rozbili w wyjazdowym spotkaniu swoich rywali 5:0 a na listę strzelców wpisywali się Rafał Turczyn, Szymon Solecki, Oleksij Rodewicz oraz dwukrotnie Damian Kupisz.

Do tego spotkania Hetman podejdzie osłabiony. Za kartki pauzuje kapitan zespołu Szymon Solecki a do kontuzjowanych Macieja Markowskiego, Dawida Daszkiewicza, Szymona Płotnikiewicza dołączyli Filip Drozd, Damian Ziółkowski, Damian Otręba oraz Kamil Tomczyszyn. Dlatego spotkanie z Polesiem będzie świetną okazją do pokazania się młodym zawodnikom naszego zespołu.

Arbitrem głównym tego spotkania będzie Jacek Paskudzki a na liniach asystować mu będą Piotr Jamrowski oraz Arkadiusz Nestorowicz. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 17:00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

Kamil Gac, graf: lubsport