03.06.2017

Kolejnym przeciwnikiem biało-zielono-czerwonych będą rezerwy Górnika Łęczna. W ostatnim spotkaniu ligowym zremisowali oni na swoim obiekcie 2:2 z Polesiem Kock. Drużyna prowadzona przez Jacka Fiednia wystąpiła w tym meczu w następującym składzie:

Wrzosek – Marconi, Ponurek, Turewicz, Duduś, Greniuk, Michalak, Aftyka, Pacek, Olszewski, Pakuła

Arbitrem głównym tego spotkania będzie Mateusz Złotnicki a na liniach asystować mu będą Piotr Boryca oraz Maciej Grządziel. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 17:00. Prognozy pogody zapowiadają się wyśmienicie a na murawie szykuje się piłkarska uczta więc mamy nadzieję, że kibice licznie przybędą na to spotkanie. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

Przypominamy również, że każdy pełnoletni kibic będzie mógł wejść na stadion wyłącznie z ważnym dowodem tożsamości, zawierającym aktualną fotografię (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy itp.). Bilety w kasach będzie można nabyć tylko za okazaniem owego dokumentu. Osoby niepełnoletnie w wieku od 13 lat będą mogły nabyć bilet za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, którą muszą posiadać przy sobie także po wejściu na stadion. Dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia, mogą wejść na stadion tylko z rodzicami lub prawnymi opiekunami.

Kamil Gac, graf: lubsport