W zwierzynieckim turnieju piłkarzy 35-letnich i starszych Hetman Zamość zdobył 12 punktów w siedmiu meczach. Nasi oldboje trzy mecze wygrali, także trzy zremisowali, a raz zeszli z boiska pokonani. Kolejno uzyskali następujące wyniki: 4:1 z Ładą Biłgoraj, 2:3 z Echem Zawada, 3:1 z Sokołem Zwierzyniec, 3:2 z Reprezentacją OKS Zamość (sędziowie piłkarscy z okręgu zamojskiego), 0:0 z Orłem Tereszpol, 1:1 z Tomasovią Tomaszów Lubelski i 0:0 z Unią Hrubieszów. Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Mecze trwały po 15 minut (grano bez przerwy i zmiany stron), a rozgrywane były na dwóch boiskach, wyznaczonych równolegle do widowni zwierzynieckiego stadionu. W trakcie meczu zespoły składały się z sześciu grających zawodników (bramkarz plus pięciu graczy w polu).
Pierwsze miejsce zajęła Tomasovia (19 punktów), a kolejne Unia Hrubieszów (16), Echo Zawada (13), Hetman Zamość (12), Łada Biłgoraj (10), Reprezentacja OKS Zamość (6), Orzeł Tereszpol (4) i Sokół Zwierzyniec (bez punktów). Była to jednak klasyfikacja nieoficjalna, ponieważ organizatorzy jej nie prowadzili. Nie było także wyróżnień indywidualnych. Wszystkie drużyny i wszyscy piłkarze otrzymali takie same upominki, w podziękowaniu za udział w turnieju.
Hetman wystąpił w składzie: Wojciech Czapka, Dariusz Daszkiewicz, Radosław Furmańczuk, Krzysztof Krupa, Tomasz Kucharski, Mariusz Kycko, Mariusz Panas, Waldemar Pokrywka i Dariusz Trond.

MaSzt
poniedziałek, 4 lipca 2016