Nowy Sponsor Hetmana!

09/01/2023

 
Wśród Sponsorów naszego Klubu witamy firmę MAKO, która zdecydowała się wesprzeć Hetmana i cały projekt odbudowy zamojskiej piłki. Dziękujemy za zaufanie!
 
Firma Handlowo-Usługowa MAKO to Partner Premium OKNOPLAST – markowego producenta okien i drzwi z PCV i ALU. OKNOPLAST, jako lider na rynku stolarki budowlanej zapewnia najwyższy poziom usług, fachowość i terminowość, a wyspecjalizowane ekipy montażowe wykonają profesjonalne pomiary oraz zapewnią fachowy montaż.
 
Firma MAKO powstała w 2000 roku i od tego czasu zajmuje się doradzaniem, projektowaniem, pomiarami oraz montażem stolarki otworowej PVC oraz ślusarki ALU. Przez lata udało jej się zdobyć zaufanie wielu klientów, którzy doceniając profesjonalizm i fachowość bardzo często polecają usługi MAKO rodzinie i znajomym. Priorytetem firmy jest przede wszystkim zadowolenie i satysfakcja klientów oraz spełnienie najbardziej nietypowych wymagań. Firma MAKO współpracuje tylko z uznanymi producentami, których wysoka jakość produktów została potwierdzona certyfikatami i nagrodami. W jej ofercie znajdą Państwo również bramy garażowe firm WIŚNIOWSKI, aluminiowe drzwi ALUHAUS (firmy należącej do grupy OKNOPLAST). Oprócz tego oferuje stalowe drzwi wejściowe KMT, MAR-TOM, drzwi drewniane firmy AGMAR i ERKADO, drzwi wewnętrzne DRE, ERKADO, AGMAR, szeroki wybór parapetów z kamienia naturalnego, agglomarmuru i PVC oraz parapety zewnętrzne. MAKO posiada także w ofercie rolety zewnętrzne OKNOPLAST, żaluzje fasadowe, a także szeroki asortyment technik osłonowych jak roletki, żaluzje ALU i drewniane, plisy, itp. renomowanej firmy ANWIS.
 
– Jako wychowankowi Hetmana zawsze leżało mi na sercu jego dobro, więc nadszedł czas na działanie. Wraz z grupą osób, wśród których wielu to byli zawodnicy Hetmana, a także zamojscy przedsiębiorcy i sympatycy, zamojscy radni przy wsparciu Pana Prezydenta Zamościa, podjęliśmy odbudowy marki jaką niewątpliwie jest Hetman. W tym celu nastąpiła zmiana Zarządu Stowarzyszenia, a także połączenie AMSPN Hetman z KS Hetman w jeden klub, z docelowo profesjonalnie działającą Akademią Piłkarską. To właśnie tam młodzież trenując będzie rozwijała swoje umiejętności i talenty, aby w przyszłości zagrać w seniorskim zespole Hetmana, przy Królowej Jadwigi 8 w Zamościu i tu rozpoczynać profesjonalne kariery oraz drogę ku większym klubom. Przykłady Andrzeja i Wojciecha Rycaków, Mariusza Pliżgi, Piotrka Kapłona, czy wreszcie naszych świetnych bramkarzy Włodzimierza Kwiatkowskiego, Sebastiana Łukiewicza, Mateusza Prusa i Przemysława Tytonia pokazują, że z Zamościa też można wypłynąć na szerokie wody i zagrać w Ekstraklasie, a nawet w narodowej reprezentacji.
– Pracy i wyzwań jest dużo, ale zapału i ochoty nowemu Zarządowi KS wraz z sympatykami wspierającymi klub nie brakuje i mamy nadzieję, że szybko uporamy się z bieżącymi sprawami, aby nasz ukochany klub odzyskał zaufanie kibiców, zapełniały się trybuny stadionu podczas meczów w Zamościu, a o naszych wychowankach było słychać w Polsce i nie tylko. Nie stanie się to od razu, a efekty będą widoczne dopiero po kilku miesiącach, prosimy więc o wyrozumiałość i cierpliwość, a każde dobre słowo i pomoc jest dzisiaj na wagę złota. Jestem życiowym optymistą i wierzę, że KS Hetman powróci wkrótce na właściwe tory, innej drogi po prostu nie ma – mówi właściciel firmy MAKO, Pan Andrzej Kozłowski, nowy Sponsor Hetmana.

NASTĘPNY MECZ

Tabela