Kolejny Sponsor Hetmana

12/01/2023

Do grona wspierających Hetmana dołącza kolejna firma, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BUDMAT. Dziękujemy za zaufanie i witamy na pokładzie! 
 
Firma BUDMAT z siedzibą w Zamościu jest firmą budowlaną, prowadzącą działalność na lubelskim rynku od 1998 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma pozyskała wykwalifikowaną i w pełni dyspozycyjną kadrę pracowniczą, która jest w stanie zrealizować na wysokim poziomie każde zadanie związane z budownictwem. Wraz z dynamicznym rozwojem branży budowlanej firma reaguje na zmieniające się technologie, przepisy oraz trendy w tym sektorze.
 
BUDMAT od samego początku zajmuje się szerokim zakresem usług w branży budowlanej, a jej oferta obejmuje:
– Budownictwo generalne – doradztwo budowlane i kompleksowe wykonawstwo robót budowlanych wszystkich branż: budowlanej, sanitarnej, elektrycznej i drogowej, a także budynki mieszkalne wielorodzinne, stadiony, obiekty przemysłowe.
– Budownictwo specjalistyczne – realizuje roboty ogólne i szczegółowe m. in. w obiektach usługowych, użyteczności publicznej, sportowych, przemysłowych, renowację zabytków.
– Usługi projektowe – prowadzące pełny zakres usług projektowych od koncepcji poprzez projekt budowlany aż do projektu wykonawczego.
– Sprzedaż hurtową – oferując szeroką gamę materiałów budowlanych od wiodących producentów z branży.
– Biogazownie – BUDMAT oferuje możliwości inwestycyjne i kompleksową obsługę w zakresie budowy biogazowni, od momentu oceny warunków powstania obiektu, procesu projektowania, po pełną realizację i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.
– Suszarnia owoców – działając pod marką Rozvita BUDMAT posiada jedyną suszarnię owoców w Polsce, która do produkcji suszu owocowego wykorzystuje ciepło powstałe w procesie technologicznym w zlokalizowanej obok biogazowni rolniczej.
 
 – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BUDMAT dołącza do grona sponsorów i również przystępuje do współpracy z Hetmanem Zamość. Mam nadzieje, że tym razem klubowi uda się spełnić oczekiwania kibiców, będzie dumą naszego regionu i wspólnie przywrócimy należne Hetmanowi miejsce na piłkarskiej mapie Polski – mówi Paweł Rozmus, prezes firmy Budmat.

NASTĘPNY MECZ

Tabela