Hetman wrócił do treningów

10/01/2023

22 zawodników wzięło udział w pierwszym w tym roku treningu Hetmana pod wodzą nowego trenera, Roberta Wieczerzaka. Z Hetmanem trenowało 5 nowych zawodników, z których większość ma za sobą mecze na wyższym poziomie rozgrywkowym. Wśród nowych twarzy był również Patryk Miedźwiedź, wracający do Hetmana po półrocznej przerwie. Trening odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Poprosiliśmy trenera o kilka słów odnośnie wrażeń z treningu oraz planów przygotowań na najbliższe dni:
 
 – Zaczęliśmy dzisiaj treningi, a zajęcia miały charakter wprowadzający. Frekwencja była bardzo dobra, na treningu pojawiło się 22 zawodników. Na ten tydzień mamy zaplanowany mikrocykl wprowadzający, dużo gier i zabaw z piłkami, elementów koordynacyjnych, zakończymy go w sobotę, testami motorycznymi. Będziemy trenować 4 razy w tygodniu plus gra kontrolna, od następnego weekendu.
– Jestem zadowolony z dzisiejszego treningu, widać u chłopaków głód piłki, radość z gry, duże zaangażowanie oraz dobrą intensywność. Myślę, że jest to fajna grupa do współpracy i drzemie w nich spory potencjał.
– Osobiście bardzo cieszę się z powrotu do seniorskiej piłki. Nasi zawodnicy stanowią grupę, którą dobrze znam, większość z nich jest moimi wychowankami. Myślę, że wspólnie uda nam się stworzyć dobrą atmosferę do pracy przed startem i trakcie rundy wiosennej – mówi szkoleniowiec Hetmana, Robert Wieczerzak.

NASTĘPNY MECZ

Tabela